Melano

Zapraszamy Cię do świata Melano – Melano to krajobraz wyjątkowy, zmienny, dopasowany do Twojego nastroju. Znasz już tę kolekcję? Może ona być prosta i klasyczna, ale możesz też wypełnić ją kolorami po brzegi. W świecie Melano to Ty jesteś projektantką i dopasowujesz biżuterię do swojego charakteru, humoru, ubioru czy pory roku. Możesz stworzyć swój wymarzony design w postaci pierścionka, naszyjnika, czy bransoletki. Melano zaskakuje za każdym razem – jeśli jeszcze nie spróbowałaś to gwarantujemy, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia.


MelanO to holenderska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości nowoczesnej biżuterii modowej o niepowtarzalnym designie. Marka MelanO pojawiła się na rynku biżuteryjnym w 2004 roku a w Polsce wiosną 2014 roku. Obecnie biżuteria MelanO sprzedawana jest z dużym sukcesem w ponad 1.500 salonach na całym świecie między innymi w: Australii, Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Szwajcarii, UK & Irlandii. W kolekcjach MelanO zostały wykorzystane następujące materiały: stal szlachetna, stal szlachetna platerowana różowym i żółtym złotem, stal szlachetna łączona z żywicą syntetyczną, ceramika, srebro, złoto, kamienie szlachetne, cyrkonie.

Czy wiesz skąd wziął się pomysł?

Pewnego dnia żonie założyciela marki Melano wypadło oczko z pierścionka zaręczynowego i zostało wprawione nowe. Sytuacja powtórzyła się. Kreatywny mąż stwierdził, że noszenie pierścionka z jednym i tym samym oczkiem jest zbyt nudne i zaprojektował pierścionek z gwintem oraz wymienne oczka, które można było do niego wkręcać. Pomysł spotkał się z uznaniem i z niewielkiej kolekcji powstały nie tylko niesamowite kompozycje pierścionków, ale także bransoletek, kolczyków i naszyjników. Nas zachwycają – zajrzyj do nas i przekonaj się ile radości daje projektowanie własnej biżuterii!