Obrączki ślubne najwyższej jakości

Obrączki ślubne to pamiątka na całe życie, a ich okrągły kształt symbolizuje niekończącą się miłość, dlatego wybór odpowiedniego modelu jest tak ważny. W naszej ofercie posiadamy ponad 300 wzorów obrączek wykonanych przez najwyższej klasy złotników, co gwarantuje niedoścignioną jakość i niespotykane wzornictwo. Dzięki temu w naszym salonie SixSilver w Gliwicach każda z par znajdzie dla siebie wyjątkowy model. Precyzja, dokładność oraz estetyka wykonania to jedne z wielu atutów posiadanej przez nas kolekcji. Obrączki, które Państwo u nas zamówicie, wykonywane są zwykle w terminie 14 dni, jednak istnieje możliwość realizacji zamówień ekspresowych.

Zamów bezpłatny katalog obrączek ślubnych

ZAMÓW

Współpraca SixSilver i Stelmach

Do wyboru najlepszej i najodpowiedniejszej firmy produkującej obrączki, która spełni wszelkie oczekiwania naszych Klientów przyłożyliśmy bardzo dużą wagę. Po odbyciu wielu spotkań podczas targów jubilerskich, konsultacjach z dużą ilością salonów jubilerskich z całej Polski, a także po zapoznaniu się z wieloma ofertami nadesłanymi przez producentów wybraliśmy najbardziej profesjonalną i prezentującą najnowocześniejsze technologie firmę, którą jest Stelmach. Producent ten zaprezentował nam proces produkcji obrączek, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Obrączki produkowane są z rur złotych, odlewanych, kalibrowanych i ciągnionych w firmie Stelmach, co oznacza, że są one bezszwowe, przez co omijany jest problem ich pękania podczas późniejszego użytkowania. Przy wyrobie obrączek pracują najwyższej klasy złotnicy z tytułami mistrzowskimi, gwarantujący perfekcyjną jakość wszystkich aspektów obróbki ręcznej, która jest dla nas priorytetem.

Wybrane modele obrączek

Różnorodność kruszców

Obecnie najbardziej pożądanym i modnym kruszcem, z którego wykonywana są obrączki to żółte złoto próby 0,585. Wszystkie nasze wzory dostępne są w próbie 0,333, 0,585 oraz 0,750, ponadto obrączki mogą zostać wykonane w różnych barwach i odcieniach, a więc nie tylko w żółtym, ale i różowym, czerwonym, szarym, białym niklowym czy białym palladowym o zawartości palladu 10,5%, 13,5%,14%, 15,5%, 19,5%. Na specjalne zamówienie oferujemy również obrączki z palladu w próbie 0,950, 0,585 i 0,500, a także z platyny w próbie 0,950 i w próbie 0,600 oraz obrączki srebrne w próbie 0,925. Na życzenie Klienta wybrane elementy obrączek mogą zostać pokryte rodem, co pozwoli na uzyskanie efektu śnieżnej bieli.

Dedykowane miejsce

Chcielibyśmy aby wybór symbolu Waszej miłości przebiegł w atmosferze spokoju i był trafny. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dedykowane miejsce, w którym bez pośpiechu będziecie mogli wraz z naszym doradcą pochylić się nad kolekcją obrączek przygotowaną przez SixSilver i Stelmach. Zachęcamy Was do wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod naszym numerem telefonu, drogą mailową, bądź poprzez nasz funpage – z pewnością dostosujemy odpowiedni termin do Waszego wolnego czasu, ponieważ nasz Salon jest otwarty 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00. Pamiętajcie, aby zarezerwować sobie około godziny czasu, aby nie spieszyć się z wyborem i dobrać odpowiedni dla Was wzór.

Gwarancja

Dzięki najwyższej technologii wyrobu obrączek ślubnych zarówno producent jak i my nie mamy wątpliwości co do jakości zamawianego przez Was symbolu miłości, dlatego udzielamy dożywotniej gwarancji na dostosowanie rozmiaru obrączki.

Grawer

Większość przyszłych małżonków ceni sobie również dodatkowe przesłanie zamieszczone po wewnętrznej stronie ich obrączek. Jest to dodatkowa pamiątka przypominająca ukochaną osobę. Para może zażyczyć sobie tradycyjne zamieszczenie imienia partnera wraz z datą ślubu, ale grawer może być również mniej standardowy – mieć postać cytatu, bądź przesłania, które będzie umiał odczytać tylko współmałżonek. Zachęcamy Was do przemyślenia tekstu, który wykonamy dla Was już w cenie zamawianych obrączek.

Wybrane modele obrączek