Pierścionki zaręczynowe

Czy nastał ten moment? Moment na podjęcie jednej z najważniejszych życiowych decyzji? Pragniesz w wyjątkowy sposób poprosić swoją ukochaną o spędzenie życia z Tobą? Pomożemy Ci pięknie upamiętnić tę wyjątkową chwilę.
W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pierścionków zaręczynowych – od klasycznych wzorów po te najbardziej wyszukane. Jesteśmy w stanie wykonać pierścionek wg Twojego życzenia i projektu.
Pierścionki, które znajdziecie w naszej ofercie są produkowane z najwyższej klasy starannością. Brylanty oprawiane w naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych w swojej specyfikacji posiadają czystość SI oraz barwę G/H. Wszystkie dostępne w naszym Salonie pierścionki zaręczynowe posiadają próbę 0,585 i są wykonane z żółtego bądź białego złota.

Sprawdź w sklepie

Certyfikat

Do każdego z zakupionych u nas pierścionków zaręczynowych dołączamy certyfikat, który mówi o tym jakiej czystości i barwy jest dany kamień. Tym samym dajemy Państwu potwierdzenie i gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nas pierścionków zaręczynowych.

Różnorodność kamieni

Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym kamieniem, który osadzamy w pierścionkach zaręczynowych jest brylant. Jak zwykło się mawiać brylanty są najlepszym przyjacielem kobiety, podkreślają one też jej wyjątkowość, kobiecość i urodę. Dla osób chcących odejść nieco od przyjętych kanonów w swojej ofercie przygotowaliśmy również pierścionki zaręczynowe z szafirem, szmaragdem, rubinem czy jakże ostatnio modnym topazem.