sixsilver jubiler gliwice o nas 4

O nas

SIXSILVER powstało spontanicznie i rodzinnie. Niemal 30 lat doświadczenia starszych członków rodziny w produkcji biżuterii oraz jej sprzedaży hurtowej zainspirowało nas do stworzenia wyjątkowych Salonów. Dzięki prowadzonej sprzedaży hurtowej od lat mieliśmy świadomość wysokiej marży obowiązującej szczególnie w sieciowych sklepach, z którą pewnego dnia postanowiliśmy stanąć do walki.

sixsilver jubiler gliwice o nas 1

W SIXSILVER każdej z Pań doradzimy jak podkreślić swoje piękno odpowiednio dobraną biżuterią. Panom pomożemy przygotować wspaniały prezent dla obdarowywanej kobiety. W naszych Salonach oferujemy szeroki wybór wyrobów ze złota i srebra najwyższej próby, biżuterię modową oraz zegarki polskich i światowych marek. W swoim asortymencie posiadamy szeroki wachlarz biżuterii męskiej. Proponujemy także rozmaitą kolekcję dewocjonaliów i pamiątek na różne okazje. Wszystkie oferowane produkty nasi doradcy pakują w eleganckie opakowania opatrzone unikatowym logo, które dają jeszcze większą satysfakcję z zakupu.

Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, w której macie możliwość skorzystania z najszybszej obsługi i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Przejdź do kontaktu

sixsilver jubiler gliwice o nas 1