O nas

SixSilver powstało spontanicznie i rodzinnie. Niemal 20 lat doświadczenia w sprzedaży hurtowej oraz w produkcji biżuterii starszych członków rodziny zainspirowało nas do stworzenia wyjątkowego sklepu. W dniu 3 września 2014 roku nastąpiło jego skromne otwarcie. Nie było kamer, kawioru ani szampana, jednak najsłodszą niespodzianką było i jest poszerzające się z każdym dniem grono klientów.

Dzięki prowadzonej hurtowej sprzedaży od lat mieliśmy świadomość wysokiej marży obowiązującej szczególnie w sieciowych sklepach, z którą pewnego dnia postanowiliśmy stanąć do walki. Okazją do jej rozpoczęcia była możliwość zakupu przytulnego i dobrze usytuowanego lokalu w centrum Gliwic. Generalny remont przeprowadzony własnymi siłami, setki zdjęć, przemyśleń, przygotowań, były dla nas wielkim wyzwaniem i przyjemnością.

Jednak po niemal 4 latach działalności przy Daszyńskiego 40 zdecydowaliśmy się wypłynąć na szerokie wody i otworzyć jeszcze większy salon w samym centrum Gliwic. Wybraliśmy lokal przy Zwycięstwa 1, tuż przy samym rynku.

Naszym marzeniom nie ma końca i dlatego 1 czerwca 2019 roku otworzyliśmy nasz drugi salon w Agora Bytom.

W naszych salonach każdej z Pań doradzimy jak podkreślić swoje piękno odpowiednio dobraną biżuterią. Panom pomożemy przygotować wspaniały prezent dla obdarowywanej kobiety. Oprócz własnoręcznie produkowanych naszyjników, bransoletek oraz kolczyków z bogatej gamy kamieni naturalnych, oferujemy szeroki wybór wzorów ze srebra, złota, srebra łączonego ze złotem, biżuterii modowej oraz zegarków i dewocjonaliów bezpośrednio od krajowych i zagranicznych producentów. Wszystkie oferowane przez nas produkty pakujemy w eleganckie opakowania własnego projektu, które dają jeszcze większą satysfakcję z zakupu.

Serdecznie zapraszamy.
SixSilver Zwycięstwa 1, Gliwice oraz pl.Kościuszki 1, CH Agora Bytom