Salony SIXSILVER

Od trzydziestu lat wiemy jak ważne jest dla Was znalezienie wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii, dlatego w naszych salonach znajdziecie złoto i srebro najwyższej jakości, oraz biżuterię modową. W naszych Salonach możecie również wykonać spersonalizowane projekty, które idealnie sprawdzą się w tak ważnych chwilach jak: ślub, zaręczyny, rocznica, chrzest czy komunię.

sixsilver jubiler gliwice salon
sixsilver jubiler gliwice salon

Salon SIXSILVER Gliwice

Salon SIXSILVER znajduje się przy ul. Zwycięstwa 1, czyli głównej ulicy w centrum Gliwic. Jako jedyny jubiler w Gliwicach jesteśmy otwarci od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach od 10 do 20-tej. Lokalizacja Gliwickiego Salonu SIXSILVER przy rynku pozwala klientom na swobodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską z innych miast, takich jak: Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik.

sixsilver jubiler bytom salon

Salon SIXSILVER Bytom

Salon jubilerski SIXSILVER mieści się w Centrum Handlowym Agora, która znajduję się przy Plac gen, Tadeusza Kościuszki 1, 41-902 Bytom. Salon jubilerski jest otwarty dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21-ej oraz w niedzielę (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach od 10 do 20-tej. Lokalizacja Bytomskiego Salonu SIXSILVER pozwala na swobodny dojazd klientom samochodem, oraz komunikacją miejską z innych miast, takich jak: Zabrze, Katowice, Ruda Śląska.

sixsilver jubiler bytom salon

Szczegółowe informacje na temat dojazdu znajdziecie na podstronie KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU