sixsilver jubiler skup zlota 1

sixsilver jubiler skup zlota 2

Skup złota

W obecnych czasach skup złota jest bardzo powszechną praktyką. Możliwości dla osób chcących spieniężyć lub przetopić swoją biżuterię są nieograniczone. W dalszym ciągu najlepszą i najbezpieczniejszą opcją jest udanie się do sprawdzonego salonu jubilerskiego, który proponuje taką usługę.

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym sprzedasz złoto zapraszamy do salonów jubilerskich SIXSILVER.

Gliwice
ul. Zwycięstwa 1
pn-sb 10-20
nd 10-20

Bytom CH Agora
pl. Kościuszki 1
pn-sb 9-21
nd 10-20

Gliwice
al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1
pn-sb 9-21
nd 10-20

W salonach stacjonarnych SIXSILVER w Gliwicach i Bytomiu z łatwością możesz sprzedać złoto. Wystarczy, że osobiście pojawisz się w jednym z naszych salonów z biżuterią, która dłużej Ci nie służy. Dla dokładnej wyceny skupowanego złota nasi doradcy pobiorą potrzebne parametry takie jak waga i próba złota.

sixsilver jubiler skup zlota 3

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie najlepiej sprzedać złoto?

Najlepszą placówką do sprzedaży złota będzie salon jubilerski o wysokiej renomie. Sprzedając złoto porównaj ofertę kilku jubilerów w swojej okolicy i zapoznaj się z opiniami klientów na temat każdego z nich. Posiadane certyfikaty świadczyć będą o wysokiej jakości usługach i rzetelności ich świadczenia. W SIXSILVER od lat zajmujemy się sprzedażą oraz skupem złota na Śląsku. Profesjonalne podejście do klientów oraz do naszej pracy skutkuje wieloma pozytywnymi opiniami.

Jaką biżuterię warto, a jakiej nie warto sprzedawać?

Biżuteria to akcesorium o wielkiej wartości często nie tylko materialnej. Przychodzi jednak czas kiedy dochodzimy do wniosku, że podarowany kilka lat temu pierścionek wyszedł z mody, przestał pasować lub zwyczajnie stracił w naszych oczach na swojej wartości sentymentalnej. Skup złota to idealne rozwiązanie aby podarować niechcianej biżuterii drugie życie.

W salonach stacjonarnych SIXSILVER w Gliwicach i Bytomiu z łatwością możesz sprzedać złoto. Wystarczy, że osobiście pojawisz się w jednym z naszych salonów z biżuterią, która dłużej Ci nie służy. Dla dokładnej wyceny skupowanego złota nasi doradcy pobiorą potrzebne parametry takie jak waga i próba złota. W SIXSILVER nie skupujemy kamieni szlachetnych dlatego jeżeli chcesz sprzedać biżuterię zdobioną kamieniami, zostaną one wyciągnięte przed zważeniem. Należy pamiętać, że kurs złota zmienia się równie często jak kurs walutowy a co za tym idzie, wycena tej samej biżuterii w różnym czasie skutkować będzie odmiennymi kwotami.
W obecnych czasach skup złota jest bardzo powszechną praktyką. Możliwości dla osób chcących spieniężyć lub przetopić swoją biżuterię są nieograniczone. W dalszym ciągu najlepszą i najbezpieczniejszą opcją jest udanie się do sprawdzonego salonu jubilerskiego, który proponuje taką usługę. W SIXSILVER posiada certyfikaty gwarantujące rzetelne wykonanie usługi oraz profesjonalne podejście do klienta.

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym sprzedasz złoto zapraszamy do salonów jubilerskich SIXSILVER:

Jak wygląda procedura skupu złota?

Biżuteria ze złota przeznaczona do skupu w pierwszej kolejności zostaje zważona. Jeżeli zdobią ją jakiekolwiek kamienie szlachetne zostaną one wyjęte przed zważeniem i oddane klientowi. Próba złota skupowanej biżuterii określona zostaje chemicznie. Pobrane parametry a także aktualny kurs złota pozwalają podać klientowi szczegółową wycenę. Po jej akceptacji przez klienta zostaje zawarta umowa kupna-sprzedaży.

Dlaczego ceny złota tak często się zmieniają?

Kurs złota zmienia się z taką samą szybkością jak notowania kursów walut. Z tego też powodu wycena tej samej biżuterii dokonana określonym odstępie czasowym może znacznie się różnić.

Na jakiej podstawie wyceniane jest złoto do skupu?

Na dokładną wycenę złota składa się waga sprzedawanej biżuterii bez kamieni szlachetnych, próba złota określona chemicznie a także aktualny kurs złota.

Czy sprzedając złoto zawierana jest umowa?

Tak, po zatwierdzeniu przez klienta wyceny sprzedawanej biżuterii, zostaje zawarta umowa cywilnoprawna kupna-sprzedaży między salonem jubilerskim SIXSILVER a klientem.