Blog

5 trików biżuteryjnych, które wyniosą Twoją stylizację na inny poziom

sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 2 cover

Biżuteria to częsty element wykończenia każdej stylizacji. Bez względu na to jaki styl reprezentujesz, odpowiedni naszyjnik, bransoletka czy pierścionek są w stanie nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Odpowiedź na to jaką biżuterię wybrać aby stworzyć wyjątkowy look, znajdziesz w poniższym artykule.

TOP 5 TRIKÓW BIŻUTERYJNYCH

sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 1 1

1. Noś kilka naszyjników na raz

Naszyjnik to jeden z najpopularniejszych wyborów wśród biżuterii. Dla większości osób jest to najprostszy sposób aby urozmaicić daną stylizację. Nałożenie jednego naszyjnika może skutkować świetnymi efektami aczkolwiek przemyślany dobór kilku wisiorków jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Tworzenie tak zwanej naszyjnikowej kaskady to jeden z przodujących trendów tej jesieni. Aby skutecznie osiągnąć zadowalający efekt, zacznij od dobrania kilku naszyjników w podobnym stylu. Zbyt odmienna forma, kolory czy zawieszki mogą wprowadzić do stylizacji niepotrzebny chaos. Kiedy już dobierzesz naszyjniki, wyselekcjonuj je pod kątem długości a następnie zdecyduj się na kilka z nich. Optymalna ilość naszyjników to od trzech do pięciu.

Sprawdź naszyjniki od SIXSILVER
Zobacz więcej
sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 2 cover

2. Łącz srebro ze złotem

Przez bardzo długi czas panowało przekonanie, że srebro i złoto to nie najlepszy duet. Od pewnego jednak czasu to połączenie zaczęło zyskiwać w oczach trendsetterów. Jeżeli chcesz się wyróżnić i odświeżyć swoją stylizację, nie bój się postawić na różnokolorowe dodatki. Pamiętaj jednak aby kolor złota nie był zbyt kontrastowy w stosunku do srebra. Najłatwiej będzie sparować delikatną w wyrazie biżuterię, gdzie kolor kruszcu nie dominuje nad formą. Wtedy też złoto ze srebrem nawzajem podkreśli swoje walory co da Ci zupełnie nowy look.

Odkryj złotą i srebrną biżuterię od SIXSILVER

Pierścionek TI SENTO – Milano, Mix&Match, Cyrkonie, Srebro W Żółtym Pozłoceniu

Original price was: 1059.00 zł.Current price is: 900.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 900.15 

Zobacz więcej
sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 3

3. Magia amuletów

Biżuteria spersonalizowana to trend ostatnich miesięcy. Mało kto lubi być powtarzalny, a jednak w czasach rozległego konsumpcjonizmu nie trudno o zdublowanie czyjegoś looku. Nic więc dziwnego, że spersonalizowana biżuteria wiedzie prym wśród dzisiejszych ozdób. Pod szerokim pojęciem personalizacji kryje się jednak wiele możliwości. Pamiętaj, że wcale nie musisz szukać dosłownego przekazu, wystarczą Twoje własne przekonania i emocje jakie wywołuje w Tobie biżuteria. Moc amuletu może tkwić we wszystkim co przyprawia Cię o szybsze bicie serca, co Cię uspokaja lub po prostu sprawia, że czujesz się lepiej. Popularną formą amuletów stają się kamienie, w których doszukuje się ukrytych znaczeń i właściwości medycznych.

Biżuteria z amuletami od SIXSILVER
Zobacz więcej
sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 4

4. Oryginalne i niepowtarzalne motywy

Tak jak w przypadku amuletów, oryginalne, wyszukane i zdecydowanie oryginalne wzory królują obecnie wśród influencerów. Nie da się jednak zaprzeczyć, że wyrazisty naszyjnik, ciekawa w formie bransoletka czy duże kolczyki z intrygującymi zawieszkami nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji. Chcąc więc osiągnąć wyjątkowy efekt postaw na biżuterię obfitującą w oryginalne motywy.

Znajdź oryginalne wzory biżuterii w SIXSILVER
Zobacz więcej
sixsilver jubiler 5 trikow bizuteryjnych 5

5. Śledź obecne trendy

Zdecydowanie jednym z najlepszych trików, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać stylowo jest podążanie za obecnymi trendami. Chociaż wydawać by się to mogło banalne, jest to rozwiązanie najlepsze dla osób, które dopiero poszukują swojego stylu. Obserwowanie trendów napawa niezwykłymi inspiracjami, pozwala zaczerpnąć wiedzy na temat własnego ciała i preferencji.

Zainspiruj się biżuterią od SIXSILVER
Zobacz więcej