Blog

CZARNY DIAMENT

czarny diament post 1
czarny diament post 1

Czarny diament, czym jest? Czy zastanawiałeś się jak powstał czarny diament? Wiesz jakie ma właściwości? Przeczytaj poniższy artykuł, a poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Najbardziej pożądanymi kamieniami szlachetnymi są diamenty. 

Nie od dziś mówi się, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Te wyjątkowe kamienie szlachetne możecie znaleźć w naszyjnikach, bransoletkach, kolczykach i przede wszystkim pierścionkach.

Sprawdź najnowsze trendy w biżuterii
https://sixsilver.pl/kategoria/bizuteria/

Czym diamenty zyskały aprobatę tysięcy kobiet na świecie? 

Różnorodność w barwie diamentów pozwala na wybranie idealnego odcienia kamienia szlachetnego. Jednym z bardziej cenionych kolorów diamentów jest kolor czarny

Czarny diament, to inaczej karbonado. Przypomina na pierwszy rzut oka węgiel drzewny. W jego składzie jest duża ilość wodoru, która kojarzy się z pyłem gwiezdnym. 

Czarny diament jest inny niż wszystkie ponieważ w porównaniu do reszty diamentów nie rozszczepia światła, a wchłania je. 

czarny diament post 3
czarny diament post 2

Czarny diament jest wyjątkowy i oryginalny. Zachwyca kobiety na całym świecie. 

W biżuterii prezentuje się bardzo elegancko, przykuwa uwagę – tak samo jak kobieta, która go nosi 🙂 

Zobacz wszystkie pierścionki z czarnym diamentem
https://sixsilver.pl/pierscionki-z-czarnym-diamentem/

Czarny diament a kosmiczne pochodzenie

Według naukowców z Międzynarodowego Uniwersytetu na Florydzie razem z badaczami CWRU (Case Western Reserve University) czarny diament powstał w przestrzeni międzygwiezdnej. 

Czarny diament w biżuterii SIXSILVER prezentuje się bardzo tajemniczo, a zarazem wyjątkowo. Wśród biżuterii możecie znaleźć pierścionki zaręczynowe z kolekcji InLOVE. Oczaruj swoją wybrankę niepowtarzalnym pierścionkiem zaręczynowym.

Sprawdź całą kolekcję InLove
https://sixsilver.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe/inlove/