Blog

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Najlepsze kolczyki do kształtu twarzy

Kolczyki są nie tylko ozdobą, ale również sposobem wyrażania siebie i podkreślania swojego stylu. Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczne modele czy te bardziej wyraziste, odpowiedni kształt kolczyków pomoże rozświetlić Twoją twarz i nadając jej dodatkowego uroku. Wybierając kolczyki, zwróć uwagę na proporcje, linie i kąty swojej twarzy, aby wybrać model, który perfekcyjnie będzie pasował do jej unikalnych cech.

Zobacz nasz profil na Instagram

Najnowsze trendy, nowe kolekcje, inspirujące pomysły

Twarz owalna

sixsilver jubiler owal

Jeśli masz twarz owalną, jesteś w szczęśliwej sytuacji, ponieważ praktycznie każdy rodzaj kolczyków będzie do Ciebie pasować. Określana najbardziej proporcjonalnym kształtem, owalna twarz charakteryzuje się w miarę wysokim czołem i delikatnie wydłużonym podbródkiem.
Mimo, że każdy model kolczyków będzie na Tobie świetnie wyglądał, szczególnej charyzmy dodadzą Ci długie, wiszące kolczyki lub te w kształcie kropli. Twarz nabierze wtedy jeszcze większej wyrazistości i uroku.

Kolczyki dla owalnej twarzy
Zobacz więcej

Twarz okrągła

sixsilver jubiler okrag

Jeśli Twoja twarz charakteryzuje się pełnymi policzkami, delikatnie zarysowanym podbródkiem i niskim czołem, jesteś posiadaczką twarzy okrągłej. Wspomniane cechy nadają twarzy niezwykle młodzieńczego wyglądu oraz odrobiny dziecięcego uroku.
Najczęściej posiadaczki tego typu twarzy chcą ją optycznie wydłużyć aby nadać jej nieco wyrazistości. Aby to zrobić postaw na długie, wiszące kolczyki, które dodatkowo posiadają pionowe elementy.
Jeżeli nie chcesz dodatkowo optycznie poszerzyć twarzy, unikaj okrągłych kolczyków lub takich, które posiadają elementy w kształcie kuli. 

Kolczyki dla okrągłej twarzy
Zobacz więcej

Twarz kwadratowa

sixsilver jubiler kwadrat

Twarz kwadratowa charakteryzuje się szerokim czołem oraz mocno zarysowaną żuchwą. Posiadaczki tego typu twarzy często posiadają wyraziste lub ostre rysy a ich urok skupia się na wyrafinowania i seksapilu.
Jeżeli chcesz złagodzić kąty Twojej twarzy wybierz kolczyki o zaokrąglonych kształtach. Kolczyki w kształcie łezki lub serca również są doskonałym wyborem, ponieważ dodają delikatności i subtelności Twojej twarzy.
Unikaj kolczyków, które posiadają ostre krawędzie i wyraźnie geometryczne kształty jak kwadraty i trójkąty.

Kolczyki dla kwadratowej twarzy
Zobacz więcej

Twarz w kształcie serca

sixsilver jubiler serce

Jeśli posiadasz mocno wydłużony podbródek, szerokie czoło oraz kości policzkowe, jesteś posiadaczką twarzy w kształcie serca. Noś kolczyki, które odwrotnie niż Twoja twarz, rozszerzają się ku dołowi co optycznie przywróci jej proporcje. Wszelkie modele w kształcie kropli czy miotełek będą doskonałym wyborem. Wybierając kolczyki wiszące zwróć uwagę aby największy element ozdobny znalazł się na samym ich dole.
Unikaj zbyt dużych, ciężkich kolczyków, które mogą przytłoczyć delikatność Twojej twarzy.

Kolczyki dla twarzy w kształcie serca
Zobacz więcej

Najnowsze trendy wśród kolczyków

Kolczyki to nie tylko biżuteria, ale również wyraz osobistego stylu i aktualnych trendów w modzie. Świat biżuterii stale ewoluuje, wprowadzając nowe wzory, materiały i style, które podbijają serca miłośników mody na całym świecie. W tegorocznych trendach wśród kolczyków dominują śmiałe eksperymenty, wyraziste wzory i niebanalne połączenia kolorystyczne.
Tegoroczne trendy wśród kolczyków to połączenie odwagi, kreatywności i indywidualnego stylu. Nie bój się eksperymentować, wybieraj modele, które najlepiej odzwierciedlają Twoją osobowość.

Zobacz nasz profil na Facebook

Aktualności, informacje o promocjach, najnowsze trendy

ZOBACZ TAKŻE


sixsilver jubiler najmodniejsza bizuteria na 2024 rok cover 2

Najmodniejsza biżuteria na 2024 rok

Nowy rok obiecuje przynieść wyjątkowe zmiany w modzie biżuteryjnej, które zaskoczą i zachwycą miłośników tego wyrafinowanego dodatku. Od odświeżonych klasyków po odważne nowości, przemierzymy najnowsze trendy i style, które będą dominować w tym roku.

CZYTAJ WIĘCEJ