Aktualności

Międzyplanetarne Targi Ślubne w Katowicach 2022

sixsilver jubiler miedzyplanetarne targi slubne w katowicach 2022

13 lutego 2021 odbyła się kolejna edycja największych w Polsce Targów Ślubnych. Mieliśmy niepowtarzalną okazję być ich częścią. Poniżej znajdziecie relację z naszego punktu widzenia 🙂


sixsilver jubiler miedzyplanetarne targi slubne w katowicach 2022 2
Tłumy przy stanowisku SIXSILVER na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych w Katowicach

Targi inne niż wszystkie

Targi Ślubne organizowane tym razem w Katowickim Centrum Kongresowym to największa tego typu impreza w Polsce. Dedykowana parom planującym wkroczenie na nową drogę życia, umożliwia zapoznanie się z przeróżnymi firmami oferującymi usługi z branży ślubnej. Wśród wielu wystawców znalazło się również i nasze, bogato wyposażone stoisko SIXSILVER. Daliśmy Wam możliwość zapoznania się z naszą aktualną ofertą obrączek ślubnych, powstałych we współpracy z Pracownią Złotniczą Stelmach. Oprócz biżuterii ślubnej mieliście także okazję zobaczyć pozostałą naszą ofertę, w tym kolekcję marki Coeur de Lion.

Poznaj nasze wyjątkowe obrączki ślubne

Zobacz więcej

Atrakcje dla uczestników

Targi Ślubne nigdy nie zawodzą ilością serwowanych atrakcji. W tegorocznej edycji mieliście szansę wziąć udział w konkursach, gdzie do wygrania były bony podarunkowe SIXSILVER o wartości 500 złotych na wymarzone obrączki ślubne. Targi stanowią wielką inspirację dla przyszłych małżonków. Panie z wielką uwagą podziwiały pokazy sukien ślubnych oraz wszelkiego rodzaju dekoracje. Dla Panów nie zabrakło pokazów garniturów czy też luksusowych samochodów. Bardzo duża i zróżnicowana oferta nie pozostawia nic innego jak wpaść w wir tych ekscytujących przygotowań do ślubu.

sixsilver jubiler miedzyplanetarne targi slubne w katowicach 2022 3
Stoisko SIXSILVER na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych w Katowicach

A ponadto…

Jeżeli z jakiegoś powodu ominęła Was Targowa gorączka, nie macie się czym przejmować. Kolejna edycja już niebawem a tymczasem zapraszamy do naszych Salonów w Gliwicach i Bytomiu. W Salonie w Gliwicach przygotowaliśmy specjalną strefę, gdzie w skupieniu i przy pomocy Naszych doświadczonych doradców wybierzecie idealne dla Was obrączki ślubne. Zapraszamy także na Naszą stronę internetową gdzie znajdziecie stale poszerzającą się ofertę obrączek ślubnych oraz innego typu biżuterię (w tym także obecną z nami na targach markę Coeur de Lion).

Wybrane dla Ciebie bestsellery marki Coeur de Lion

Zobacz więcej

Dajemy Wam także możliwość pobrania naszego katalogu obrączek ślubnych. Jeżeli wolicie zastanowić się nad wyborem w domowym zaciszu, w katalogu znajdziecie ponad 300 gotowych wzorów obrączek. W razie jakichkolwiek pytań ponownie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, znajdziecie na niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania a także dane do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Wasze zapytania przesłane poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy obrączki@sixsilver.pl. Możecie także skontaktować się z nami pod numerem telefonu 730-602-665.


Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie podczas targów naszą ofertą, liczne odwiedziny wielu par oraz wszystkie miłe słowa 🙂

Zespół SIXSILVER