Blog

OBRĄCZKI ŚLUBNE NA SEZON 2023

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 cover 1
sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 cover

Spis treści

Trendy biżuteryjne zmieniają się z taką samą częstotliwością jak trendy modowe. Chociaż często unikamy wielkich rewolucji, niektóre elementy mocno wyróżniają się na tle innych wskazując jubilerom drogę, którą podążać będą przez kolejne miesiące. Aby poznać najmodniejsze obrączki ślubne na sezon 2023, zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

TRENDY ŚLUBNYCH IMPREZ 2023

Wystawne przyjęcia chociaż uwielbiane przez pary jeszcze kilka lat temu, odchodzą do lamusa. Niejedna Panna Młoda marzyła aby zostać na jeden wieczór księżniczką w efektownej sukni i wyprawić niezapomnianą zabawę w bogato przystrojonej sali. Chociaż trend ten jest nadal lubiany, zupełna jego odwrotność wysuwa się na pierwszy plan. Minimalizm przejawia się obecnie w różnych obszarach naszego życia. Wiąże się ze świadomością potrzeb środowiskowych i chęcią życia w zdrowym i zadbanym otoczeniu. Naturalnym więc sposobem duch minimalizmu zagościł także w organizacji imprez weselnych. 

MINIMALIZM TRENDEM ROKU

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 2

Nie da się ukryć, że dla Panny Młodej jedną z najważniejszych rzeczy w dniu ślubu jest suknia ślubna. Proste i często zabudowane modele zdecydowanie górują nad rozkloszowanymi, koronkowymi sukniami. Prosta sukienka to synonim klasy i elegancji a dodatkowo łatwo dopasować do niej garnitur Pana Młodego. Spójność i harmonia jaką tworzy umiejętnie dobrana stylizacja Pary to kolejna rzecz, która idealnie wpasowuje się w doktryny minimalizmu.

ZOBACZ WSZYSTKIE OBRĄCZKI ŚLUBNE ->

Zastanawiacie się jak zorganizować przyjęcie weselne w minimalistycznym stylu? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.
Zacznijmy od listy gości. Wiele par ma problem z przeładowaną salą weselną a wszystko przez chęć zaproszenia wszystkich możliwych znanych im osób. W duchu minimalizmu należy skupić się na gronie najbliższych osób, w towarzystwie których czujecie się najlepiej.
Posiadając gotową listę gości łatwiej będzie wybrać salę weselną a następnie dopasować do niej adekwatny wystrój. Będąc przy wystroju i dekoracjach, pamiętajcie o umiarkowanej i eleganckiej aranżacji, która w żaden sposób nie będzie przytłaczająca. Postawcie na pastelowe kolory zarówno wśród dodatków jak i roślin.

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 1

NAJMODNIEJSZE OBRĄCZKI ŚLUBNE W 2023

Pozostając przy minimalizmie można z łatwością wydedukować jaki wzór obrączek ślubnych podbije serca przyszłych małżonków. Klasyka nie zmącona skomplikowanym wzorem będzie zdecydowanie najlepiej sprzedającym się modelem. Pamiętajcie jednak, że klasyka nie oznacza jednego jedynego wzoru. Obrączki możecie spersonalizować, dobierając ich szerokość, profil, kolor złota a także soczewkę. Decydując się na grawer dodatkowo możecie wzbogacić je o swój autorski projekt. Wybierając więc obrączki klasyczne nie skazujecie się na posiadanie takiego samego wzoru jak tysiące innych par.

OBRĄCZKI KLASYCZNE Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 3

Żółte złoto to najczęściej wybierany kruszec. Charakteryzuje się wysoką szlachetnością i elegancją a dodatkowo ociepla wizerunek osoby, która je nosi. Żółte złoto bardzo łatwo komponuje się z innego rodzaju biżuterią co ucieszy kobiety, które noszą dużą ilość pierścionków. W SIXSILVER znajdziecie obrączki z żółtego złota o profilu płaskim, fazowanym, półokrągłym i okrągłym a dodatkowo wybierzecie Waszą preferowaną szerokość.

Sprawdź klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota
Zobacz więcej

OBRĄCZKI KLASYCZNE Z BIAŁEGO ZŁOTA

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 4

Białe złoto jest coraz częstszym wyborem jeżeli chodzi o pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne. Czystość kruszcu stanowi idealną bazę dla innej biżuterii, nie wprowadza chaosu do stylizacji, za to prezentuje się niezwykle elegancko. W SIXSILVER znajdziecie obrączki z białego złota o profilu płaskim, fazowanym, półokrągłym i okrągłym a dodatkowo wybierzecie Waszą preferowaną szerokość.

Zobacz klasyczne obrączki ślubne z białego złota
Zobacz więcej

OBRĄCZKI KLASYCZNE Z RÓŻOWEGO ZŁOTA

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 5

Różowe złoto staje się coraz bardziej popularnie. Już nie jako dodatek a główny kruszec, wybierany jest głównie przez osoby, które swoją klasykę chcą urozmaicić niecodziennym kolorem. W SIXSILVER znajdziecie obrączki z różowego złota o profilu płaskim, fazowanym, półokrągłym i okrągłym a dodatkowo wybierzecie Waszą preferowaną szerokość.

Odkryj klasyczne obrączki ślubne z różowego złota
Zobacz więcej

MINIMALISTYCZNE OBRĄCZKI ŚLUBNE

sixsilver jubiler obraczki slubne na sezon 2023 6

Aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom w SIXSILVER zaopatrzyliśmy się w wiele wzorów obrączek ślubnych. Dla poszukujących klasycznych jednak nieco bardziej urozmaiconych obrączek mamy także specjalną propozycję. W naszych kolekcjach z serii Skosy i Fale znajdziecie modele, które wzbogacone zostały charakterystycznym motywem jednak nie odbiegają od klasycznego stylu. Obrączki te występują w trzech kolorach złota: żółtym, białym i różowym.

Sprawdź minimalistyczne obrączki ślubne
Zobacz wszystkie obrączki

OBRĄCZKI ŚLUBNE NA SEZON 2023 W SIXSILVER

Jeżeli szukacie obrączek ślubnych w klasycznej formie koniecznie odwiedźcie jeden z naszych salonów w Gliwicach lub Bytomiu. Obrączki możecie dobrać w specjalnie przygotowanej do tego strefie w salonie w Gliwicach. Nasi doradcy zaprezentują Wam wybrane wzory a także pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości. Wszystkie obrączki będziecie mogli zamówić w rozmiarach od 5 do 35. Jeżeli chcielibyście zapoznać się z naszą ofertą przed wizytą w salonie koniecznie pobierzcie nasz katalog obrączek ślubnych. Obrączki klasyczne możecie także nabyć w naszym sklepie internetowym sixsilver.pl.