Aktualności

Otwarcie nowego salonu SIXSILVER w CH Arena Gliwice!

sixsilver jubiler otwarcie sixsilver ch arena cover 1

W piątek 27 października swoje wielkie otwarcie miał nasz trzeci salon jubilerski! Ulokowany w CH Arena Gliwice przy al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, dał szansę na rozpoczęcie nowego rozdziału w historii SIXSILVER.  

W piątek 27 października swoje wielkie otwarcie miał nasz trzeci salon jubilerski! Ulokowany w CH Arena Gliwice przy al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, dał szansę na rozpoczęcie nowego rozdziału w historii SIXSILVER.  

sixsilver jubiler otwarcie sixsilver ch arena gliwice cover

Pierwszy salon SIXSILVER powstał w 2014 roku, w małym lokalu z dala od centrum miasta, zaskarbiając sobie serca miłośników wyjątkowej biżuterii. W 2017 roku, w samym centrum Gliwic, powstał nowy, dużo większy salon, który do dziś dnia przyciąga rzeszę osób spragnionych biżuteryjnych przygód. Kolejny salon otwarty w Bytomiu pozwolił nam rozwinąć skrzydła i zdobyć większą rozpoznawalność na Śląsku. 27 października SIXSILVER postanowił podjąć się kolejnego wyzwania. Stawiając na nowoczesność, rozpoczęliśmy swój kolejny rozdział w świecie biżuterii.

Wnętrze pełne nowoczesnego designu

Nowy salon SIXSILVER zdecydowanie różni się wystrojem od swoich poprzedników. Zachowany został charakterystyczny róż, z którym kojarzona jest marka, jednak w miejsce dotychczasowych szarości, pojawił się granat. Jego obecność dodatkowo ociepla wnętrze ale również wprowadza atmosferę przytulnej elegancji. Dominujące geometryczne formy wypełniają salon tworząc wyjątkowy klimat. Salon został starannie zaprojektowany, z myślą o luksusowym charakterze ale także komforcie jaki powinien towarzyszyć przy zakupie biżuterii.

sixsilver jubiler otwarcie sixsilver ch arena gliwice 3

Przytulna atmosfera w SIXSILVER

Otwarcie przebiegło w niezwykle przyjemnej atmosferze. Poczęstunek w postaci uroczych słodkości, wypełnił salon nadając dodatkowego koloru wnętrzu i wprowadzając sielankowy klimat. Również wyjątkowe dekoracje przygotowane specjalnie na tą okazję, przyciągały wzrok i zapraszały do środka masę klientów. Dzień otwarcia spędziliśmy w otoczeniu wyjątkowych ludzi, zdolnych docenić piękno biżuterii. Klienci dokonujący zakupu zostali obdarowani niezwykłymi upominkami i mogli skorzystać z promocji do -30%.

Biżuteria marek światowej sławy w SIXSILVER w CH Arena Gliwice

Wnętrze nowego salonu chociaż pełne subtelnego blasku, za zadanie ma przede wszystkim podkreślić piękno biżuterii. W nowym salonie wprowadzone zostały marki znane już stałym klientom, takie jak TI SENTO, NOMINATION, BOSKA czy MOTYLE, ale również projekty światowej sławy projektantów. W nowym salonie spotkacie biżuterię Calvin Klein, Tommy Hilfiger i PDPAOLA. Każda z tych marek jest znana z innowacyjnego designu i wysokiej jakości biżuterii, co sprawia, że kolekcja SIXSILVER jest zróżnicowana i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

sixsilver jubiler otwarcie sixsilver ch arena 4

Biżuteria ślubna i zaręczynowa 

Oprócz codziennej biżuterii, w nowym salonie SIXSILVER nie może zabraknąć pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym gustom, SIXSILVER oferuje przeróżne projekty biżuterii ślubnej i zaręczynowej, od klasycznych po oryginalne i nowoczesne wzory. 

Konkurs nadal trwa!

Od dnia otwarcia do 10 listopada wszyscy klienci mają okazję wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie na tle lub wewnątrz nowo otwartego salonu, udostępnicie je na swoich mediach społecznościowych, oznaczycie SIXSILVER na facebooku lub instagramie i dodacie hashtag #OdkryjPięknoSIXSILVER. Najbardziej kreatywne propozycje zostaną nagrodzone biżuterią i innymi nagrodami.