Aktualności

Targi Młodej Pary w Gliwicach

sixsilver jubiler targi mlodej pary w gliwicach cover

9 stycznia 2022 roku uczestniczyliśmy w Targach Młodej Pary organizowanych w hali widowiskowej Arena w Gliwicach.

sixsilver jubiler targi mlodej pary w gliwicach

Owoce naszej pracy

Cieszymy się, że na jednych z większych Ślubnych Targach na Śląsku zostaliśmy tak miło odebrani i wyróżnieni wśród różnorodnych firm. Na naszym stoisku, mieliście okazję zobaczyć najnowsze wzory naszych Obrączek Ślubnych, które przygotowaliśmy dla was wraz z firmą Stelmach. Ponadto prezentowaliśmy także najpiękniejsze okazy naszej biżuterii ślubnej oraz ciekawe pomysły na prezent w postaci, np. bonów podarunkowych, którymi można obdarować parę młodą, czy rodzinę.

Wasze zamówienia Ślubnych Obrączek, biżuterii ślubnej oraz zakup bonów na biżuterię przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Targi Młodej Pary w Gliwicach

Targi Młodej Pary to niezwykła okazja dla wszystkich nowożeńców, którzy planują swój wyjątkowy dzień. Różnorodność producentów zgromadzonych w jednym miejscu daje możliwość poznania co w trawie piszczy. Nie jest łatwo dokonać wyboru w czasach, w których jest on tak ogromny. Targi Młodej Pary są więc czymś w rodzaju otwartej księgi, w której znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

SIXSILVER – jubiler z pasją

Lubimy się dzielić naszym doświadczeniem i pasją dlatego przygotowaliśmy więc dla Was ofertę biżuterii i obrączek ślubnych, z których mogliście wybrać swoje wymarzone. Nasze wspaniałe dziewczyny miały ręce pełne roboty – liczne odwiedziny tak wielu par a także sprostanie ich wymaganiom nie należy do rzeczy łatwych. Jednak spotkania z Wami za każdym razem są dla nas niezwykle inspirujące. Wasze miłe słowa oraz zainteresowanie są w stanie wynagrodzić naszą ciężką pracę.

Jeżeli nie znaleźliście czasu… 

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w największych Targach Ślubnych na Śląsku, nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej oferty na naszej stronie internetowej oraz do umówienia się na spotkanie z Naszym doradcą w Salonie w Gliwicach, gdzie znajdziecie specjalnie wydzieloną strefę, w której możecie przy filiżance pysznej kawy, usiąść i obejrzeć naszą pełną ofertę. Doradca z pewnością pomoże Wam wybrać wymarzone Obrączki Ślubne.

Zachęcamy do pobrania naszego najnowszego katalogu obrączek ślubnych, w którym znajdziecie ponad 300 różnych gotowych wzorów oraz dowiecie się jakie Obrączki Ślubne możecie zamówić poprzez zamówienie indywidualne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do sprawdzenia strony na której znajdziecie najczęściej zadawane pytania, do kontaktu poprzez formularz na stronie sixsilver.pl/kontakt, czy napisanie do nas maila na adres obraczki@sixsilver.pl.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za zainteresowanie!

Do zobaczenia na kolejnych targach.

Zespół SIXSILVER