Aktualności

Targi Ślubne w Katowickim MCK

sixsilver jubiler targi slubne w katowickim mck 3

17 października 2021 roku uczestniczyliśmy w Ślubnych Targach organizowanych w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.


Owoce naszej pracy

Cieszymy się, że na największych Ślubnych Targach na Śląsku zostaliśmy tak miło odebrani i wyróżnieni wśród firm Jubilerskich z Katowic, Zabrza, Bytomia, Chorzowa oraz Gliwic. Na naszym stoisku, mieliście okazję zobaczyć najnowsze wzory naszych Obrączek Ślubnych, które przygotowaliśmy dla was wraz z firmą Stelmach. Ponadto prezentowaliśmy także najpiękniejsze okazy naszej biżuterii ślubnej oraz ciekawe pomysły na prezent w postaci, np. bonów podarunkowych, którymi można obdarować parę młodą, czy rodzinę.

Wasze zamówienia Ślubnych Obrączek, biżuterii ślubnej oraz zakup bonów na biżuterię przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

sixsilver jubiler targi slubne w katowickim mck 2
Stanowisko SixSilver Jubiler na targach ślubnych w katowickim MCK

Konkursy i atrakcje!

Na Ślubnych Targach odbyły się konkursy w których do wygrania były m.in Nasze bony o wartości 500 złotych na Ślubne Obrączki. Nie zabrakło również pokazów wyjątkowych sukien ślubnych, garniturów, luksusowych samochodów, wszelkiego rodzaju oferty dekoracji ślubnych i gastronomicznych. Na uwagę zasługiwały także wszelkie występy na scenie, w których (przynajmniej naszym zdaniem) najbardziej błyszczał Jacek Stachursky


Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w największych Targach Ślubnych na Śląsku, nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej oferty na naszej stronie internetowej oraz do umówienia się na spotkanie z Naszym doradcą w Salonie w Gliwicach, gdzie znajdziecie specjalnie wydzieloną strefę, w której możecie przy filiżance pysznej kawy, usiąść i obejrzeć naszą pełną ofertę. Doradca z pewnością pomoże Wam wybrać wymarzone Obrączki Ślubne.

sixsilver jubiler targi slubne w katowickim mck 1

Dla tych, którzy nie znaleźli czasu 🙂

Jeżeli nie możecie pojawić się osobiście w salonie SIXSILVER, zachęcamy do pobrania naszego najnowszego katalogu obrączek ślubnych, w którym znajdziecie ponad 300 różnych gotowych wzorów oraz dowiecie się jakie Obrączki Ślubne możecie zamówić poprzez zamówienie indywidualne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do sprawdzenia strony na której znajdziecie najczęściej zadawane pytania, do kontaktu poprzez formularz na stronie sixsilver.pl/kontakt, napisanie do nas maila na adres obraczki@sixsilver.pl, czy poprzez rozmowę telefoniczną, dzwoniąc na numer 730-602-665.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za zainteresowanie!
Katowice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Gliwice, okolice i wszyscy, których nie wymieniliśmy – DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia na kolejnych targach.
Zespół SIXSILVER