Blog

DALL’ACQUA – subtelny urok biżuterii

dall'acqua naszyjniki
sixsilver jubiler dallacqua
DALL’ACQUA – subtelny urok biżuterii

DALL’ACQUA – delikatność formy

sixsilver jubiler dall acqua 1 1

Delikatność i ponadczasowe piękno to dwie rzeczy, które łączy w sobie biżuteria marki DALL’ACQUA. Minimalizm formy spotyka się ze szlachetnością surowców a całość zwieńczona jest perfekcyjnym wykończeniem każdego z elementów. DALL’ACQUA w swoim włoskim wydźwięku jest polską marką założoną przez Annę Wilk. 20-letnie doświadczenie i fascynacja biżuterią pozwoliły na stworzenie niepowtarzalnego stylu i intrygujących rozwiązań w świecie biżuterii.

DALLA’ACQUA – nowoczesna metoda złocenia

DALL’ACQUA zyskała sławę na całym świecie, dzięki perfekcji wykonania oraz oryginalnego podejścia do bieżących trendów. Biżuteria marki wykonywana jest we włoskich renomowanych manufakturach z użyciem najnowocześniejszych metod. Wykonywana głównie ze srebra, biżuteria DALL’ACQUA poddawana jest procesowi elektroforezy, która nadaje jej pozłocenie.

dall'acqua
sixsilver jubiler dall acqua 3 1 1

Proces ten to technika galwaniczna, która polega na nanoszeniu na powierzchnię srebra warstwy materiału organicznego. Materiał poddany następnie polimeryzacji w piecu, tworzy twardą i bardzo trwałą powłokę. Proces elektroforezy jest ekologiczną i antyalergiczną technologią, która pomaga uodpornić wyroby przed zarysowaniami, zmianą koloru czy szkodliwym działaniem potu skórnego. Dodatkowo technika ta sprawia, że powłoka, którą pokryte jest srebro, odporna jest na działanie promieni UV, przez które srebro ciemnieje. Ekologiczność elektroforezy poparta jest tym, że podczas całego procesu nie powstają szkodliwe odpady.

DALL’ACQUA naszyjniki z duszą

Naszyjniki marki  DALL’ACQUA charakteryzuje niezwykła delikatność. Minimalistyczne formy zdobione są nieraz szlachetnymi kamieniami takimi jak rubin czy szafir. Prostota naszyjników DALL’ACQUA pozwala zwieńczyć nimi większość stylizacji. Nienachalne kształty w połączeniu ze szlachetnymi surowcami oraz perfekcyjne wykonanie, wznosi naszyjniki marki na zupełnie nowy poziom. Naszyjniki DALL’ACQUA wspaniale podkreślają dekolt i rozświetlają twarz.

Sprawdź niesamowite naszyjniki od DALL’ACQUA

Zobacz więcej

DALL’ACQUA pierścionki klasyczne

Niezwykle subtelne pierścionki DALL’ACQUA przypadną do gustu wielu kobietom. Kamienie szlachetne takie jak szmaragd, turkus czy rubin są idealnym uzupełnieniem złota, z którego wykonana jest szyna pierścionka. Pierścionki mają bardzo długą historię. Okrąg w mniemaniu starożytnych był najdoskonalszą figurą geometryczną oraz metaforą nieskończoności, w tym wiecznej miłości. Pierścionki marki DALL’ACQUA są idealnym uosobieniem dawnych przekonań.

Bestsellery wśród pierścionków DALL’ACQUA

Zobacz więcej

DALL’ACQUA bransoletki

Oryginalne bransoletki marki DALL’ACQUA rzypadną do gustu kobietom, które nie boją się eksperymentować. Ich niecodzienna forma idealnie komponować się będzie z wieczorowymi kreacjami, natomiast tym nieco bardziej casualowym nada charakteru.

Wyjątkowe bransoletki marki DALL’ACQUA

Zobacz więcej

DALL’ACQUA kolczyki

Kolczyki DALL’ACQUA to klasa sama w sobie. Są ponadczasowym dodatkiem noszonym przez kobiety od wieków. Żaden inny typ biżuterii nie podkreśla tak intensywnie kobiecej urody jak kolczyki. To kolczyki właśnie ze wszystkich typów biżuterii zauważamy jako pierwsze. Niesamowita różnorodność kolczyków DALL’ACQUA pozwoli na dopasowanie kolczyków do różnych kształtów twarzy. Każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiednie kolczyki, czy to sztyfty zdobione kamieniami szlachetnymi, czy też duże kolczyki ze złota.

Zobacz wyjątkowe kolczyki DALL’ACQUA

Zobacz więcej

DALL’ACQUA salon SIXSILVER

sixsilver jubiler dall acqua 2 1

Zapraszamy osoby chętne do zapoznania się biżuterią marki DALL’ACQUA do salonów SIXSILVER w Gliwicach lub w Bytomiu. Znajdziecie u nas pierścionki, bransoletki, naszyjniki i kolczyki marki w najlepszych cenach. Nasi doświadczeni doradcy chętnie pomogą dobrać biżuterię zgodną z Waszymi największymi wymaganiami. Osoby spoza Śląska zapraszamy do sklepu internetowego sixsilver.pl, gdzie dokonacie zakupów biżuterii marki DALL’ACQUA bez wychodzenia z domu.