Blog

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE – największy wybór na Śląsku

wyjątkowe pierścionki zaręczynowe

Mówi się, że pierścionek zaręczynowy jest najważniejszą biżuterią, jaką kobieta będzie nosić w swoim życiu. Mający wielkie symboliczne znaczenie, pierścionek zaręczynowy odzwierciedla zamiary mężczyzny wobec kobiety. Jest swego rodzaju obietnicą i zapowiedzią przyszłego wspólnego życia. Pierścionki zaręczynowe od SIXSILVER stanowią niezwykle rozbudowaną część oferty biżuterii. W różnych kolorach złota i przyozdobione różnymi rodzajami kamieni szlachetnych, z łatwością dopasują się do każdej dłoni.

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 1
Pierścionki zaręczynowe

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE jubiler SIXSILVER Gliwice

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 2

Istniejący od 13 listopada 2017 roku salon SIXSILVER mieści się w ścisłym centrum miasta Gliwice. Po latach owocnej sprzedaży salon cieszy się powodzeniem wśród wielu mieszkańców. Nie osiadając jednak na laurach, cały czas poszerzamy naszą ofertę abyście mogli nieustannie cieszyć się nowinkami ze świata biżuterii. Pierścionki zaręczynowe są niezaprzeczalnie naszą domeną. Ich szeroki wybór sprawia, że wybieranie ideału nie powinno stanowić problemu. Jeżeli jednak duży wybór utrudnia Wam podjęcie decyzji, na miejscu dostępni są nasi doświadczeni doradcy, którzy bez problemu ułatwią Wam wybór.

Wyjątkowe PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE w Gliwicach

Mając na uwadze różnorodność kobiet, ich indywidualny styl oraz niepowtarzalną urodę, zróżnicowaliśmy asortyment w taki sposób aby każda z Was mogła poczuć się wyjątkowo. Wierzymy, że w naszym salonie uda się dopasować biżuterię do każdego typu osobowości. Jeżeli jesteś mężczyzną szukającym pierścionka zaręczynowego dla swojej kobiety, koniecznie odwiedź Gliwice i wstąp do naszego salonu SIXSILVER. W ofercie znajdziesz pierścionki zaręczynowe z żółtego, różowego i białego złota. Wśród kamieni zdobiących pierścionki zaręczynowe postawiliśmy na tak popularne diamenty, ale nie tylko. Znajdziesz także pierścionki z rubinem, cytrynem, szafirem, szmaragdem, topazem, granatem czym oliwinem. Brylanty oprawiane w naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych w swojej specyfikacji posiadają czystość SI oraz barwę G/H. Ilość dostępnych kamieni może przyprawić o zawrót głowy jednak jeżeli nie zadowoli Cię żaden z nich, jesteśmy w stanie znaleźć na rynku taki, który spełni Twoje oczekiwania.

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 3

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE – salon SIXSILVER w Agora Bytom

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 4

Po niespełna dwóch latach obecności na rynku jubilerskim, postanowiliśmy otworzyć drugi salon SIXSILVER. Jego lokalizacja przypadła na centrum handlowe Agora w Bytomiu. Salon jest nieco mniejszy od Gliwickiego jednak nie mniej wyposażony. Przeogromny wybór biżuterii w tym także pierścionków zaręczynowych widać już od wejścia. Stałe powiększanie asortymentu w tym także pod względem różnorodności, przyciąga do salonu coraz to nowszych klientów.

Piękne PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE w Bytomiu

Tradycja wręczania pierścionków zaręczynowych sięga setek lat. Podtrzymując tą tradycję oferujemy naszym klientom pierścionki zaręczynowe w różnych kolorach złota z wieloma kamieniami szlachetnymi. Szeroki wybór nie pozwoli przejść Wam obok SIXSILVER obojętnie. Tak oto znajdziecie pierścionki zaręczynowe z żółtego, różowego i białego złota, idealne dla wielu typów kobiecej urody. Różnorodność kamieni szlachetnych zdobiących pierścionki sprawi, że będziecie mogli wybrać odpowiedni bez najmniejszego problemu. Gdyby jednak było inaczej, w salonie znajdziecie pomoc u naszych doświadczonych doradców.

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 5

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE z technicznego punktu widzenia

Oprócz kwestii wizualnych, dobór pierścionka zaręczynowego musi nastąpić także o kwestię czysto techniczną. Próba złota z jakiej wykonany jest pierścionek ma ogromne znaczenie. Przypominamy, że występują trzy podstawowe: próba 333, 585 oraz 750. Próba 333 to 33,3% czystego złota w mieszance innych metali a cena pierścionków z niej wykonanych jest stosunkowo niska. Próba 585 to natomiast 58,5% czystego złota w mieszance innych metali. Jest najczęściej wybieraną próbą do produkcji pierścionków ponieważ łączy w sobie wysoką ilość czystego złota, dobrą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i przystępną cenę. Ostatnia próba 750 to 75% czystego złota w mieszance innych metali. Ilość złota sprawia, że pierścionki z tej próby uchodzą za dość kosztowne jednak nie są wystarczająco trwałe. Czyste złoto jest metalem bardzo miękkim, tak więc im więcej znajduje się go w danej próbie tym obniżona jest jej wytrzymałość. Wszystkie dostępne w naszych salonach SIXSILVER pierścionki zaręczynowe posiadają próbę 0,585 i są wykonane z żółtego bądź białego złota.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE – bestsellery SIXSILVER

Pierścionek zaręczynowy mosaico białe złoto topaz diament

Original price was: 1409.00 zł.Current price is: 1040.00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1040.00 

Pierścionek zaręczynowy in love żółte złoto diament

Original price was: 1469.00 zł.Current price is: 1080.00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1080.00 

Pierścionek zaręczynowy mosaico żółte złoto topaz diamenty

Original price was: 1409.00 zł.Current price is: 1040.00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1040.00 

Zobacz więcej

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE w salonach na Śląsku

sixsilver jubiler pierscionki zareczynowe 6

Pierścionki zaręczynowe to obok obrączek ślubnych bardzo ważny element biżuterii. Wybór odpowiedniego pierścionka to kwestia niebywale trudna jednak jakże ekscytująca. Jeżeli chcecie podjąć jedyną słuszną decyzję, koniecznie odwiedźcie nasz salon w Gliwicach lub Bytomiu. Zapewniamy, że sprostamy wymaganiom każdej kobiety. Nasza doświadczona kadra doradców pozwoli Wam swobodnie zapoznać się całym naszym asortymentem a następnie pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.