Blog

UNIKATOWE PROJEKTY – biżuteria Twoich marzeń

unikatowy projekt

Biżuteria to forma ozdoby ciała istniejąca od wieków. Noszona już przez starożytnych Egipcjan, Rzymian i Greków przeszła wiele metamorfoz na przestrzeni lat. Wówczas unikatowe projekty w biżuterii odzwierciedlały status społeczny, były symbolem władzy, nieraz talizmanem albo przedmiotem ściśle religijnym. Dziś wiemy, że biżuteria przeznaczona jest dla każdego i w głównej mierze pełni rolę ozdoby. Jej różnorodność na rynku jest wyjątkowo duża, jednak jeżeli pragniesz być posiadaczką unikatu dobrze jest przemyśleć własną koncepcję. Tu z odpowiedzią i pomocą przychodzi SIXSILVER. Jesteśmy w stanie nadać wyjątkowego charakteru biżuterii wykonując Wasze unikatowe projekty i spełniając tym samym biżuteryjne marzenia.

sixsilver jubiler unikatowe projekty 1
UNIKATOWE PROJEKTY – naszyjnik wykonany przez SIXSILVER

UNIKATOWY CHARAKTER Twojej biżuterii

sixsilver jubiler unikatowe projekty 2
Pierścionek z topazem w szlifie kaboszonowym

Biżuteria jest częścią tożsamości. Nawet najprostsza ozdoba jest w stanie uwydatnić nasze indywidualne cechy, czy to charakteru czy wyglądu. Biżuterię nosimy aby poczuć się pewniej, piękniej i silniej. Jeżeli masz więc pomysł na niepowtarzalny pierścionek, kolczyki, czy bransoletkę, a nie możesz znaleźć tego typu biżuterii na rynku, zwróć się do nas. Pomożemy Ci zrealizować WŁASNĄ wizję.

Istnieją słowa piosenek, cytaty z książek czy filmów, które pozwalają nam przetrwać najgorsze chwile. Decydując się na grawerunek sprawicie, że ich fizyczna obecność pozwoli Wam nieustannie pamiętać o swojej wartości. Także wygrawerowane twarze Waszych bliskich uwiecznione w szlachetnym kruszcu mogą podnieść Was na duchu w trudnej chwili. Pamiętajmy jednak, że indywidualny projekt nie musi ograniczać się tylko do grawerunku.

sixsilver jubiler unikatowe projekty 3 1
Złota pamiątka z rubinem i grawerem

NIETYPOWE obrączki ślubne i ORYGINALNE pierścionki zaręczynowe

sixsilver jubiler unikatowe projekty 4
Obrączki ślubne z młotkowaniem i grawerem w kształcie nutki

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zrealizować Wasze najśmielsze wizje. Choćby nietypowe obrączki ślubne, które towarzyszyć będą Wam przez wiele lat. Wasza miłość zostanie przypieczętowana obrączkami wykonanymi tylko i wyłącznie dla Was, bez obawy, że inna para może posiadać identyczne.

Jeżeli jako mężczyzna decydujesz się na oświadczyny i interesują Cię tylko oryginalne pierścionki zaręczynowe, jesteśmy w stanie spersonalizować go pod kątem preferencji Twojej przyszłej żony. Każda kobieta doceni gest, w którym mężczyźni zadali sobie trud aby sprawić im niepowtarzalny prezent.

sixsilver jubiler unikatowe projekty 5
Pierścionek zaręczynowy z turmalinem arbuzowym

UNIKATOWA BIŻUTERIA o sentymentalnym znaczeniu

sixsilver jubiler unikatowe projekty 6
Złoty naszyjnik z imieniem

Zdarza się, że złota biżuteria ma charakter sentymentalny, ponieważ została przekazana nam przez bliskich krewnych, jednak jej walory estetyczne pozostawiają wiele do życzenia. Wówczas świetnym pomysłem jest przetopienie złota i wykonanie z niego zupełnie nowej biżuterii. Często z takiego sentymentu powstają obrączki ślubne, jednak SIXSILVER wykona dla Was dowolny element biżuterii. Może być to pierścionek zaręczynowy, kolczyki lub np. element bransoletki lub naszyjnika.

UNIKATOWE PROJEKTY a potęga kamieni szlachetnych

Wiele z Was zwraca uwagę na magiczne właściwości kamieni szlachetnych. Również nam nie są obce ich właściwości. Znamy cechy diamentu, który dodaje sił i energii, malachitu, który wzmacnia odporność, opalu, który harmonizuje organizm czy wzmacniającego serce rubinu. Kamieni szlachetnych jest jednak zdecydowanie więcej. Chociaż nie posiadamy ich wszystkich w regularnej ofercie, nie znaczy to, że nie wykonamy dla Was biżuterii z ich udziałem. Jeżeli jakiś kamień szlachetny jest Wam wyjątkowo bliski z duchowego lub estetycznego punktu widzenia, nie wahajcie się o niego zapytać. Postaramy się sprowadzić każdy kamień o jakim marzycie a następnie umieścić go w wybranej lub zaprojektowanej przez Was biżuterii.

sixsilver jubiler unikatowe projekty 7 1
Pierścionki zaręczynowe z turmalinem, topazem, opalem, szafirem

Kolekcja LIMITED EDITION – UNIKATOWE PROJEKTY od SIXSILVER

sixsilver jubiler unikatowe projekty 8
Pierścionek ze szmaragdem kolumbijskim i diamentami

Obracając się wśród Waszych przecudownych projektów również i my zapragnęliśmy dać Wam coś od siebie. Zainspirowani kreatywnością naszych klientów, stworzyliśmy kolekcję LIMITED EDITION. Znajdziecie w niej niepowtarzalną biżuterię autorstwa SIXSILVER, w której wykorzystaliśmy niepowtarzalne kamienie takie jak diamenty szampańskie czy też szmaragd kolumbijski. W naszej kolekcji znajdziecie pierścionki o minimalistycznej formie ozdobione topazem, tanzanitem, szmaragdem czy rubinem. Z kolei biżuteria z diamentami szampańskimi posiada nieco aztecki charakter. Nasza kolekcja LIMITED EDITION powiększać się będzie regularnie aby dostarczać Wam coraz to nowszych i świeżych rozwiązań jubilerskich.

Poznaj kolekcję LIMITED EDITION od SIXSILVER

Zobacz więcej

Jak przygotować UNIKATOWY PROJEKT?

Aby móc wykonać Wasze unikatowe projekty będziemy potrzebowali jak najwięcej informacji. Zadbajcie o szkice lub zdjęcia a także wymiary, rodzaj kamieni jakich chcielibyście użyć czy okazję na jaką przewidujecie noszenie biżuterii. Każda sugestia, nawet ta pozornie nieważna, pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej biżuterii, która będzie Wam towarzyszyć przez lata. Nie martwcie się natomiast jeżeli umknie Wam jakiś szczegół. Nasi doświadczeni doradcy pomogą rozwiać każdą wątpliwość oraz naprowadzą Was na właściwe tory.

sixsilver jubiler unikatowe projekty 9
Zawieszka z laurki wykonanej na Dzień Mamy
sixsilver jubiler unikatowe projekty 10
Zawieszka wykonana z dziecięcego rysunku

Wspólnie z doradcą możecie dokonać pomiaru projektowanego pierścionka czy też wybrać odpowiednią próbę złota. Doradca poinformuje wyceni Wasz projekt oraz poinformuje Was o przewidywanym czasie realizacji.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania. Możecie także odwiedzić nas bezpośrednio w salonie stacjonarnym w Gliwicach lub Bytomiu.