Blog

MOTYLE – duchowy przewodnik po biżuterii

naszyjnik motyle

MOTYLE to owady, które fascynują na wielu płaszczyznach. Są kruche i delikatne o przepięknym wyglądzie. Co ciekawe, motyle w odbiorze są zaprzeczeniem całego swojego gatunku. Nie wzbudzają wstrętu i niechęci a wręcz przyciągają ludzkość swoją ulotnością. Biżuteria marki MOTYLE jest idealnym odzwierciedleniem cech tych urokliwych owadów.

sixsilver jubiler marki motyle 11
MOTYLE – biżuteria artystyczna

MOTYLE biżuteria o artystycznym charakterze

sixsilver jubiler marki motyle 2

Biżuteria tak jak i wiele elementów współczesnego świata, kształtowała się przez wieki. Chociaż dziś służy głównie jako ozdoba, nie zawsze taka była jej rola. Przez lata była wykorzystywana jako przedmiot religijny a także jako symbol władzy i statusu. To jaką rolę w danym czasie odgrywała, szło w parze z jej formą bardziej lub mniej dosadną. Tak też podczas swojego panowania królowa Anglii Wiktoria zapoczątkowała nowy trend, nosząc specyficzną biżuterię po śmierci swojego męża. Biżuteria żałobna w jej wydaniu zdobiona była elementami z motywem czaszki, krzyża czy piszczeli. Chociaż dziś biżuteria głównie kojarzy nam się z delikatnością i pięknie szlifowanymi kamieniami, są marki takie jak MOTYLE, które traktują swoje wyroby z dosadnością królowej Wiktorii.

BIŻUTERIA MOTYLE – inspiracja z natury

Marka MOTYLE powstała w Sopocie w 2005 roku. Za projektami stoi wielokrotnie nagradzana w Polsce i zagranicą Daria Jankowiak-Byczkowska. Inspiracje naturą, modą, architekturą a nawet człowiekiem przyczyniają się do powstania projektów o niepodważalnej oryginalności. Marka MOTYLE do produkcji swej biżuterii wykorzystuje naturalne materiały takie jak srebro, złoto oraz naturalne kamienie jak kryształy, ametysty, perły czy turkusy.

sixsilver jubiler marki motyle 3

Naszyjnik MOTYLE – kwintesencja piękna

sixsilver jubiler marki motyle 4

Naszyjniki marki MOTYLE, tak jak inne elementy jej biżuterii, kierowane są do osób zdecydowanych, które nie boją się odkrywania nowych rzeczy i swojego stylu. Ostro ciosane elementy dekoracyjne oraz niepowtarzalna kompozycja pozwalają wybić się z tłumu. Naszyjniki MOTYLE wyróżniają się swoją nieregularnością, surowością i nieszablonowymi ozdobami. Wykonane są ze srebra rodowanego, oksydowanego i złoconego.

Poznaj naszyjniki marki MOTYLE

Zobacz więcej

PIERŚCIONKI MOTYLE – podróż w głąb designu

Pierścionek może być delikatną ozdobą lub mocnym manifestem swojej indywidualności. Pierścionki marki MOTYLE charakteryzują się surową formą ozdobioną naturalnymi kamieniami. Brak tu miejsca na standardową subtelność, przejawia się ona raczej w delikatności materiałów użytych do produkcji. Wyjątkowy design poparty stylowym wykończeniem, gwarantuje ponadczasowy wygląd bez względu na okazję.

sixsilver jubiler marki motyle 5

Bestsellery wśród pierścionków marki MOTYLE

Zobacz więcej

MOTYLE kolczyki o unikatowej formie

sixsilver jubiler marki motyle 6

Kolczyki pięknie podkreślają rysy twarzy. MOTYLE w swoich kolekcjach łączą niezwykłą tajemniczość z ulotnością. Kolczyki marki idealnie dopasowują się do twarzy a ich niepowtarzalna forma naturalnie przyciąga wzrok. Oprócz kamieni i metali, do produkcji kolczyków marka MOTYLE wykorzystuje także jedwab. Różnorodność form i wykorzystanych materiałów pozwala na dobranie idealnej pary kolczyków do każdej twarzy.

Niesamowite kolczyki marki MOTYLE

Zobacz więcej

MOTYLE bransoletka z charakterem

Artystyczne bransoletki MOTYLE łączą moc kryształów z wysoką próbą srebra. Niebanalne i wyróżniające się z tłumu, bransoletki MOTYLE przekazują te cechy noszącym je kobietom. Ozdobione kryształami, perłami czy cyrkoniami prezentują się szlachetnie na każdym nadgarstku. Unikatowe wyroby marki skradają serca coraz większej grupie miłośników biżuterii.

sixsilver jubiler marki motyle 7

Niesamowite bransoletki od MOTYLE

Zobacz więcej

MOTYLE sklep SIXSILVER zaprasza

sixsilver jubiler marki modowe motyle storytell 2

Jeżeli interesuje Was artystyczna biżuteria marki MOTYLE, zapraszamy naszych salonów SIXSILVER w Gliwicach i w Bytomiu. Nasi doradcy z chęcią przedstawią Wam kolekcje jakie aktualnie posiadamy. Jeżeli nie możecie odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sixsilver.pl. Tam także znajdziecie kolekcje marki MOTYLE w jej najlepszym wydaniu.