Blog

Jaki prezent na Komunię?

komunia kolarz 6 862x574

Najbliższa rodzina i rodzice chrzestni pewnie już od kilku miesięcy mają spory dylemat jaki prezent na komunię wybrać. Dzisiejsze czasy z pewnością nie pomagają i zawsze będziemy zastanawiać się czy to co wybierzemy będzie wystarczającym podarunkiem. Pamiętajmy jednak o tym co najważniejsze w tym dniu i nie dajmy się zwariować.

Wszystkie drogie elektroniczne zabawki typu PlayStation czy tablet lub komórka to rzeczy, które prędzej czy później stracą na wartości, przeterminują się bądź po prostu zepsują, a dziecko szybko o nich zapomni i zapragnie nowszego modelu.

Jeżeli podarujecie pieniążki w kopercie to pewnie szybko przepadną, a obdarowane dziecko szybko zapomni na co zostały wydane. Oczywiście każdy podejmie swoją decyzję, jednak nam wydaje się, że rzeczy, które mogą zachować wartość – zarówno tą sentymentalną jak i materialną to ta najbardziej tradycyjna opcja czyli biżuteria bądź zegarek albo obrazek posrebrzany ze spersonalizowanym grawerem, który będzie zawsze przypominał o osobie, która wręczyła prezent.

Jeżeli zależy Wam na ponadczasowym podarunku, o którym za chwilę dziecko i jego rodzina nie zapomną to zapraszamy do naszego salonu, w którym znajdziecie ogromny wybór pięknej złotej biżuterii (nie koniecznie tylko tej z motywem sakralnym), młodzieżowe zegarki oraz pamiątki I Komunii.