Blog

OBRĄCZKI NIETYPOWE – postaw na indywidualny styl

obraczki nietypowe postaw na indywidualny styl 1

Obrączki nietypowe wybierane przez pary młode z okazji swych zaślubin stają się coraz popularniejsze. Ogromna konkurencja na rynku biżuterii ślubnej oraz powielanie znanych schematów doprowadziły wśród par do chęci posiadania oryginalnego symbolu miłości.

OBRĄCZKI ŚLUBNE nietypowe wzory ponad klasykę

obraczki nietypowe postaw na indywidualny styl 1

Klasyczne obrączki nadal zajmują czołowe miejsce w rankingu najczęściej wybieranych obrączek ślubnych. Ich ponadczasowy wygląd nigdy nie wychodzi z mody a ponadto wyglądają dobrze w połączeniu z inną biżuterią. Wybór klasyki zawsze jest bezpieczny, jednak tendencja ta zaczęła ulegać zmianie. Młode pary coraz częściej pragną wynieść swoją relację na inny poziom. Obrączki ślubne to pierwszy krok ku temu aby ich związek nie stał się nudny i przewidywalny.

NIETYPOWE OBRĄCZKI ŚLUBNE

W dobie powtarzalności oryginalne obrączki ślubne stają się kuszącą propozycją. Nietuzinkowe wzory i połączenia kolorów cieszą oko przy każdym spojrzeniu na ślubną pamiątkę. Już nie tylko grawer umieszczony na wewnętrznej stronie obrączki dowodzi o jej oryginalności. W SIXSILVER znajdziecie obrączki z uwzględnieniem różnorodnych motywów.

obraczki nietypowe postaw na indywidualny styl 1

Niespotykane obrączki ślubne z MOTYWEM SKOSÓW

Obrączki z motywem skosów cieszą się niezwykłą popularnością. Przeplatające się kolory złota uzupełniane są o przeróżne rodzaje matów: grzebieniowy, maszynowy, młotkowy, papier, piasek lub szczotka. W asortymencie SIXSILVER znajdziecie takie połączenia kolorystyczne złota jak białe i żółte, różowe i żółte oraz białe i różowe. Znajdziecie także modele ozdobione diamentami. Wszystkie obrączki wykonane są z próby złota 585, która jest doskonałym połączeniem wysokiej jakości i szlachetności kruszcu.

Odkryj obrączki ślubne z motywem skosów od SIXSILVER

Zobacz więcej

Nietypowe obrączki z MOTYWEM FAL

Fale to propozycja dla par preferujących delikatniejsze wzory. Obły kształt fal nadaje lekkości i przywodzi na myśl zmienne koleje życia. W obrączkach SIXSILVER fale stanowią delikatne znaczenie na powierzchni obrączki lub oddzielają od siebie dwa kolory złota. Tutaj również znajdziecie połączenia białego i żółtego złota, różowego i żółtego oraz białego i różowego. Na niektórych modelach obrączek ślubnych z motywem fal również zastosowano wybrane rodzaje matu, częściowo lub na całej ich powierzchni.

Sprawdź popularne obrączki ślubne z motywem fal

Zobacz więcej

Oryginalne obrączki ślubne ze SPLOTEM

Sploty to motyw o mocno symbolicznym wyrazie, reprezentują bowiem nierozerwalną więź między dwojgiem ludzi. Nieregularna powierzchnia obrączek ze splotem nadaje im wyjątkowego charakteru. Sam motyw jest zarówno delikatny jak i mocny w swym wyrazie. W ofercie SIXSILVER znajdziecie obrączki ozdobione delikatnym splotem a także wyrazistym ankierem. Tak jak w przypadku poprzednich motywów, również obrączki ze splotem wykonane zostały z połączenia dwóch kolorów złota: białego i żółtego, różowego i żółtego oraz białego i różowego.

Poznaj nasze bestsellery wśród obrączek ze splotem

Zobacz więcej

Obrączki nietypowe z GRAWEREM

obraczki nietypowe postaw na indywidualny styl 2

Wspomniany grawer na obrączce to jeden z popularniejszych sposobów na urozmaicenie obrączek. Data ślubu, imię małżonka czy cytat o miłości to najpowszechniej stosowane rodzaje grawera. Niektóre pary decydują się na nieco bardziej odważny krok umieszczając wewnątrz obrączki śmieszną sentencję lub wzór na zewnątrz obrączki.

Oryginalne obrączki ślubne w SIXSILVER

Jeżeli szukacie obrączek, które nie będą powieleniem znanych wszystkim schematów zapraszamy do zapoznania się z ofertą SIXSILVER. Na stronie internetowej sklepu znajdziecie dostępny do pobrania katalog obrączek ślubnych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

obraczki nietypowe postaw na indywidualny styl 2