Blog

TI SENTO Milano – dyskretny urok biżuterii

ti sento milano polska

Delikatność i pewność siebie to doskonałe odzwierciedlenie współczesnej kobiety. Zdobiąca ją biżuteria musi spełnić jej potrzeby, odzwierciedlić charakter i osobowość. Biżuteria bowiem, to o wiele więcej niż kawałek metalu i kamienie. To emocje, uczucia i pragnienia, które wyzwala i zaspokaja biżuteria TI SENTO – Milano.

ti sento milano dyskretny urok bizuterii
ti sento milano dyskretny urok bizuterii 1
TI SENTO Milano – dyskretny urok biżuterii

TI SENTO – MILANO – klasa we współczesnej formie

Marka TI SENTO – Milano czerpie swoje inspiracje z wielu czasem wręcz zaskakujących źródeł. Począwszy od samej urody kobiet, przez sztukę i fotografię, na pięknie przyrody i miast kończąc. Obojętnie czy dobierasz biżuterię do stylu ulicznego czy może bardziej klasycznego, TI SENTO – Milano wyraża przede wszystkim wolność.
Każdy projekt zaczyna się niewinnie – od szkicu. Nakładanie na niego niestrudzenie kolory tworzą kompozycję, którą zamyka wybór odpowiednich kamieni. Szczególną miłością i uznaniem TI SENTO – Milano obdarowuje srebro. Traktując je z uwagą i szacunkiem godnym najczystszego złota, tworzy wyroby o najwyższej jakości.

sixsilver jubiler ti sento milano 3

TI SENTO MILANO biżuteria z uczuciem

Włoski wydźwięk TI SENTO – Milano nie jest jedynie obietnicą bez pokrycia. Estetyka biżuterii marki na myśl przywodzi leniwe wakacje w słonecznej Italii połączone z szykiem i elegancją mediolańskiego stylu bycia.
Wyrażenie “Ti sento” w języku włoskim oznacza “Czuję Cię” i dokładnie oddaje to w jaki sposób marka traktuje kobiety. Znając i zaspokajając ich przeróżne wymagania, tworzy biżuterię elegancką ale z domieszką nonszalancji, odważną ale nie przesadzoną. TI SENTO – Milano wykorzystuje najróżniejsze kamienie, masę perłową, złoto a przede wszystkim srebro. Metale i kamienie zamykane są w niepowtarzalnej formie, która z łatwością odzwierciedla charakter kobiety.
Większość biżuterii TI SENTO – Milano powstaje ze srebra próby 925 (zawartość 92,5% czystego srebra). Domieszki innych metali sprawiają, że srebro jest bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia a przy tym nadal zachowuje połysk czy wysokie właściwości antybakteryjne.

TI SENTO MILANO kolczyki w nowoczesnym tonie

Kolczyki stały się ponadczasowym dodatkiem noszonym przez kobiety od wielu pokoleń. Żaden inny typ biżuterii nie podkreśla tak intensywnie kobiecej urody. To właśnie kolczyki ze wszystkich typów biżuterii rzucają się w oczy jako pierwsze. Jednakże trendy zmieniają się z zawrotną szybkością. Przez lata pojawiło się wiele rodzajów kolczyków, które na różne sposoby uzupełniały stylizacje. TI SENTO – Milano kolczyki traktuje jako komplement kobiecej urody. Są delikatne i wyraziste jednocześnie. Nie przytłaczają swoją formą a stanowią sposób na uwydatnienie swojego stylu i osobowości. 
TI SENTO – Milano oferuje różne rodzaje kolczyków. Są to np. klasyczne koła, które mimo swojej prostoty, zyskały ogromną popularność dlatego też nie szybko wyjdą z mody. Kolczyki wiszące świetnie potrafią wyeksponować zawarty w nich kamień. Kolczyki na sztyfcie potrafią przybrać delikatną formę ale przy pomocy odpowiedniego kamienia mogą zagrać pierwsze skrzypce w wieczorowej stylizacji.

sixsilver jubiler ti sento milano 2 1

Poznaj nasze bestsellery wśród kolczyków marki TI SENTO – Milano

Kolczyki TI SENTO, Srebro Pozłacane

Original price was: 639.00 zł.Current price is: 543.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543.15 

Kolczyki TI SENTO, Masa Perłowa, Cyrkonia, Srebro Pozłacane

Original price was: 459.00 zł.Current price is: 390.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 390.15 

Kolczyki TI SENTO, Masa Perłowa, Cyrkonie, Srebro Pozłacane

Original price was: 459.00 zł.Current price is: 390.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 390.15 

Kolczyki TI SENTO, Multikolor, Cyrkonia, Srebro Rodowane

Original price was: 369.00 zł.Current price is: 313.65 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 313.65 

Zobacz więcej
sixsilver jubiler ti sento milano 1 1

TI SENTO MILANO pierścionki manifestacją osobowości

Pierścionek ma bardzo długą historię. Archeologowie przekonują, że to starożytni Egipcjanie byli pierwszymi, którzy zapoczątkowali tradycję wręczania pierścionków zaręczynowych. Okrąg w ich mniemaniu był najdoskonalszą figurą geometryczną oraz metaforą nieskończoności, w tym wiecznej miłości.
Dziś wiemy, że pierścionki nie zawsze muszą być symbolem zaręczyn czy zaślubin. Mogą stanowić ozdobę bez żadnych konotacji jednak ich dobór wcale nie musi być przypadkowy. TI SENTO – Milano pierścionki przedstawia jako część kompletu z kolczykami czy też naszyjnikami jednak ich oryginalna forma pozwala na noszenie ich samodzielnie. Skromniejsze srebrne pierścionki możecie przeplatać z tymi bogato zdobionymi a całość nadal będzie wyglądała zjawiskowo.

Odkryj niepowtarzalne pierścionki marki TI SENTO – Milano

Pierścionek TI SENTO, Masa Perłowa, Cyrkonie, Srebro Pozłacane

Original price was: 599.00 zł.Current price is: 509.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 509.15 

Pierścionek TI SENTO, Ametyst, Malachit, Srebro Pozłacane

Original price was: 639.00 zł.Current price is: 543.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543.15 

Pierścionek TI SENTO, Ametyst, Malachit, Perła, Srebro Pozłacane

Original price was: 639.00 zł.Current price is: 543.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543.15 

Pierścionek TI SENTO, Lapis Lazuli, Masa Perłowa, Srebro Pozłacane

Original price was: 919.00 zł.Current price is: 781.15 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 781.15 

Zobacz więcej

TI SENTO – MILANO Polska ze sklepami stacjonarnymi

Biżuteria Marki TI SENTO – Milano tworzona jest z myślą o pragnieniach kobiet i ich uczuciach. Marka TI SENTO – Milano uszczęśliwia kobiety na całym świecie już od 17 lat. Cały czas zachwyca swoim oryginalnym designem w przystępnej cenie. Możemy poszczycić się posiadaniem wyrobów TI SENTO – Milano w naszych salonach SIXSILVER w Gliwicach oraz Bytomiu. Wśród wyrobów TI SENTO – Milano posiadamy m.in. kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki. Zapraszamy do ich odwiedzania od poniedziałku do soboty – w Gliwicach w godzinach 10-20, w Bytomiu 9-21, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-20.

sixsilver jubiler ti sento milano 1
sixsilver jubiler ti sento milano 2

TI SENTO MILANO sklep internetowy, w którym odnajdziesz siebie

Dla tych z Was, którzy nie mogą odwiedzić nas w salonach stacjonarnych, zapraszamy do sklepu internetowego sixsilver.pl. Pośród dostępnej biżuterii TI SENTO – Milano znajdziecie pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki i zawieszki.
W przypadku pytań odnośnie kolekcji lub dostępności wybranych produktów, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy kontakt@sixsilver.pl lub poprzez formularz kontaktowy.