Aktualności

Targi Młodej Pary – Katowice 20.03.2022

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowiece 22 03 2022 3

Wyjątkowa okazja dla nowożeńców – Targi Młodej Pary

Ślub to wyjątkowy czas, który zapisuje się w pamięci każdej pary na bardzo długo. Dzień ten obchodzony w towarzystwie najbliższych lub w gronie licznej rodziny nie pozwala na podejmowanie pochopnych decyzji. Jeżeli Wasza wizja idealnego ślubu, nadal nie jest jasno określona, przyjdźcie na Targi Młodej Pary, które odbędą się już 20 marca 2022 roku w Katowicach

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowiece 22 03 2022 1
Targi Młodej Pary – Katowice 22.03.2022

Targi to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć co w trawie piszczy. Poznajcie twórców z branży ślubnej, od których bez wątpienia zaczerpnięcie masę inspiracji. Na Targach Młodej Pary znajdziecie wystawców z zakresu sukien ślubnych, garniturów, obrączek, motoryzacji i wielu innych sektorów. Targi Młodej Pary dadzą Wam możliwość porozmawiania z ekspertami, którzy profesjonalnie doradzą Wam w każdej możliwej kwestii. 

Poznaj nasze wyjątkowe obrączki ślubne

Zobacz więcej

Obrączki ślubne z rabatem – 30%

Na Targach Młodej Pary nie zabraknie także naszego stanowiska SIXSILVER. Będziecie mieli możliwość nabyć naszą wspaniałą biżuterię oraz poznać nasze propozycje obrączek. Przyjmiemy każde zamówienie, dokonamy wyceny i doradzimy tak abyście nie żałowali swojej decyzji. Dodatkowo podczas trwania Targów będziecie mieli możliwość skorzystania z rabatu – 30% na wszystkie obrączki. 

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowiece 22 03 2022 2

Zachęcamy także do pobrania naszego katalogu obrączek, z którym możecie się zapoznać w domowym zaciszu przed wizytą na Targach.

Targi Młodej Pary – data wydarzenia

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Targach Młodej Pary. Spotkajmy się 20 marca w Galerii Szyb Wilson w Katowicach przy ul. Oswobodzenia 1. Czekamy na Was w godzinach 11-16.