Aktualności

Okiem SIXSILVER – Targi Młodej Pary w Katowicach

targi młodej pary w katowicach

20 marca 2022 roku, po raz pierwszy w Katowicach, odbyły się Targi Młodej Pary. Nie mogliśmy nie wykorzystać tej okazji do spotkania z Wami i prezentacji naszych wyjątkowych obrączek ślubnych.

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowice 1
Okiem SIXSILVER – Targi Młodej Pary w Katowicach

Targi Młodej Pary w Katowicach – branża ślubna w jednym miejscu

Targi Młodej Pary to niezwykła okazja dla wszystkich nowożeńców, którzy planują swój wyjątkowy dzień. Różnorodność producentów zgromadzonych w jednym miejscu daje możliwość poznania co w trawie piszczy. Nie jest łatwo dokonać wyboru w czasach, w których jest on tak ogromny. Targi Młodej Pary są więc czymś w rodzaju otwartej księgi, w której znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

Jak w każdym innym miejscu, również w Katowicach mogliśmy doświadczyć niezwykle różnorodnej oferty z branży ślubnej. Eksperci ze swoich dziedzin chętnie dzielili się swoim doświadczeniem z zakresu planowania ślubu, dekoracji, wyboru sukien czy garniturów. Dla osób niezdecydowanych Targi były niesamowitym źródłem czerpania wszelakich inspiracji. Osoby z bardziej zdefiniowaną wizją z łatwością mogły znaleźć producentów mogących te wizje zrealizować. Sami więc rozumiecie, że nie mogło nas zabraknąć na tak wspaniałej imprezie.

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowiece 22 03 2022 3 1

Obrączki Ślubne z sercem dla przyszłych małżonków

Zobacz więcej

SIXSILVER – jubiler z pasją

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowice 2
Nasz niezawodny team: (od lewej) Kasia, Iza i Patrycja

My także lubimy się dzielić naszym doświadczeniem i pasją. Przygotowaliśmy więc dla Was ofertę biżuterii i obrączek ślubnych, z których mogliście wybrać swoje wymarzone. Nasze wspaniałe dziewczyny miały ręce pełne roboty – liczne odwiedziny tak wielu par a także sprostanie ich wymaganiom nie należy do rzeczy łatwych. Jednak spotkania z Wami za każdym razem są dla nas niezwykle inspirujące. Wasze miłe słowa oraz zainteresowanie są w stanie wynagrodzić naszą ciężką pracę.

Obrączki Ślubne – współpraca SIXSILVER i Stelmach

Obrączki jakie mogliście obejrzeć przy naszym stoisku, powstały we współpracy z firmą złotniczą Stelmach. Firma od lat zajmuje się projektowaniem coraz to nowszych wzorów oraz ulepszeniami procesu produkcji, co skutkuje wysokiej jakości obrączkami. Owocem współpracy SIXSILVER z firmą Stelmach jest także specjalna strefa klienta, znajdująca się w naszym salonie w Gliwicach, w której macie możliwość przy pomocy naszego doradcy wybrać Wasze idealne obrączki ślubne.

sixsilver jubiler targi mlodej pary katowice 3

Poznajcie Obrączki Ślubne od SIXSILVER

Zobacz więcej

Zapraszamy do salonów na Śląsku

Jeżeli ominęła Was możliwość uczestniczenia w Targach Młodej Pary, zachęcamy do bezpośredniego odwiedzenia naszych salonów w Gliwicach oraz w Bytomiu. Osoby, którym nie po drodze, zawsze mogą skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje nasza strona internetowa sixsilver.pl.

Dziękujemy za wspaniały czas i liczne odwiedziny 🙂

Zespół SIXSILVER