Blog

Biżuteria na prezent – Dzień Kobiet 2023

sixsilver jubiler bizuteria na prezent dzien kobiet 2023 cover

You are a Limited Edition to kampania stworzona z myślą o kobiecej wyjątkowości. Jej celem jest przypomnienie o tym, że każda z kobiet jest niepowtarzalna, piękna i wyjątkowa. Celebruj z nami różnorodność każdej z Pań! Jeżeli jesteś kobietą, biżuteria na prezent dla samej siebie to zawsze dobry pomysł. Jeżeli jednak jesteś mężczyzną, spraw swojej wybrance biżuterię, która podkreśli jej niepowtarzalne piękno i odzwierciedli jej wyjątkowy charakter.

Biżuteria na prezent dla kobiet

Próbując opisać kobiecość szybko odkryjemy, że nie sposób podać jedną właściwą definicję. Każda z kobiet skrywa w sobie wyjątkowe bogactwo przeróżnych myśli, zachowań, upodobań i cech charakteru. Z tego też powodu przygotowaliśmy przeróżną biżuterię, aby trafić możliwie jak najbardziej w gusta każdej z Pań.

Szafir – kamień nieustraszonych

Szafir to kamień o niezwykłej mocy, dlatego dedykowany jest kobietom, które kroczą przez życie z podniesioną głową. Jest symbolem lojalności i zaufania, przez co jest nieodłącznym elementem pierścionków zaręczynowych. Dodaje odwagi i elegancji swym kolorem, który z głębokiej oceanicznej barwy może przechodzić w łagodny błękit. Szafir to przede wszystkim synonim luksusu a osadzony w formie z białego złota tworzy iście królewską kompozycję. Żółte złoto natomiast ociepli nieco jego chłodną aurę.
Szafir przez swą chłodną, lecz intensywną barwę polecany jest szczególnie letnim typom urody. Będzie pasował wszystkim blondynkom i szatynkom o niebieskich lub szarych oczach.

sixsilver jubiler bizuteria na prezent dzien kobiet 2023 1
Zobacz więcej biżuterii z szafirami
Zobacz więcej

Szmaragd – dla silnych kobiet

sixsilver jubiler bizuteria na prezent dzien kobiet 2023 2

Szmaragd to kamień o wyjątkowej głębi. Jego zielony kolor w połączeniu z niezwykłymi inkluzjami daje iście magiczny efekt. Energia szmaragdu kojarzona jest z harmonią, pięknem, a także miłością i kobiecą siłą. To dlatego szmaragd dedykowany jest silnym, zdecydowanym i niezależnym kobietom, którym przynosi dodatkowe szczęście i powodzenie. Sama zieleń szmaragdu świadczy o szczerości i prawdziwości uczuć, dlatego też szmaragd często przyozdabia pierścionki zaręczynowe.
Szmaragd to świetny kompan jesiennych typów urody. Będzie pasował kobietom o brązowych, czarnych lub rudych włosach i brązowych, lub zielonych oczach.

Zobacz więcej biżuterii ze szmaragdami
Zobacz więcej

Rubin – dla romantyczek

Rubin to dobrze znany wszystkim kamień miłości, dlatego też często zdobi pierścionki zaręczynowe. Mniej znanym jednak faktem jest to, że gwarantuje odwagę i bogactwo. Krwiście czerwona barwa rubinu doskonale prezentuje się w towarzystwie białego złota, na którego tle sprawia wrażenie niezwykle dostojnego, wręcz królewskiego kamienia. Romantyzm towarzyszący rubinowi sprawia, że kamień ten będzie świetnym towarzyszem wszystkich marzycielek.
Rubin dzięki swojej głębokiej, ale ciepłej barwie sprawdzi się do jesiennych typów urody. Pasuje kobietom o brązowych, czarnych lub rudych włosach i brązowych, lub zielonych oczach.

sixsilver jubiler bizuteria na prezent dzien kobiet 2023 3
Zobacz więcej biżuterii z rubinami
Zobacz więcej

Diamenty szampańskie – dla miłośniczek stylu Vintage

sixsilver jubiler bizuteria na prezent dzien kobiet 2023 4

Niezwykła elegancja i styl lat 80 – tym są w uproszczeniu szampańskie diamenty. Ich oryginalne zabarwienie to rzadko występująca w naturze przypadłość co czyni je niezwykle pożądanymi. Styl vintage to rosnący w siłę trend, królujący na wybiegach na całym świecie, a biżuteria o tym charakterze polecana jest kobietom o wyraźnych zainteresowaniach w kierunku sztuki, literatury, teatru…
Brązowy odcień diamentów w połączeniu z żółtym złotem to świetny wybór dla kobiet o ciepłym odcieniu skóry, włosach blond lub brązowych i ciemnych oczach.

Zobacz więcej biżuterii z szampańskimi diamentami
Zobacz więcej