RANKING PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH na lato 2022

sixsilver jubiler ranking pierscionkow zareczynowych na lato 2022 cover 1

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego spośród ogromu propozycji na rynku nie jest łatwym zadaniem. Zastanawiasz się jaki pierścionek podbije serce Twojej przyszłej małżonki? A może interesują Cię panujące trendy w sezonie letnim 2022? Przedstawiamy ranking pierścionków zaręczynowych cieszących się największą popularnością wśród naszych klientów. 

sixsilver jubiler ranking pierscionkow zareczynowych na lato 2022
RANKING PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH na lato 2022

TOP 10 PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH od SIXSILVER

1. Pierścionek Zaręczynowy Mosaico Żółte Złoto Topaz Diament

Kolekcja MOSAICO wykorzystuje barwne kamienie szlachetne, które w towarzystwie diamentów i złotej oprawy lśnią swym naturalnym blaskiem. Uplasowany na pierwszym miejscu pierścionek z topazem wyróżnia masa kamienia, aż 0,70ct. Towarzyszące mu dwa diamenty w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,03ct H/Si2 osadzone zostały w delikatnym rozcięciu szyny, tuż przy centralnej jej części. Pierścionek wykonany został z 14-karatowego żółtego złota (próba 585) co jest wyrazem wysokiej szlachetności pierścionka ale także gwarantuje jego trwałość.

2. Pierścionek Zaręczynowy In Love Żółte I Białe Złoto Diamenty

IN LOVE to kolekcja klasycznych pierścionków zaręczynowych, gdzie cała uwaga skupiona została na wysokiej jakości kruszcu. Wykonany z 14-karatowego (próba 585) złota pierścionek zaręczynowy przyciąga prostotą formy i umieszczonym w centralnym miejscu szyny diamentem w szlifie brylantowym o masie 0,25ct H/Si. Aby przełamać nieco klasyczność formy pod głównym kamieniem umieszczono  mniejsze diamenty w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,05ct H/Si. Pierścionek zaręczynowy z diamentami o klasycznej formie na kobiecej dłoni zawsze będzie prezentował się elegancko i subtelnie.

3. Pierścionek Zaręczynowy Vintage Białe Złoto Rubin Diamenty

Białe złoto na tle pozostałych kolorów tego kruszcu wyróżnia się niezwykłą elegancją i czystością. Stanowi także idealna bazę dla okazałego kamienia tak jak w przypadku pierścionka zaręczynowego z rubinem i diamentami. Szyna pierścionka wykonana z 14-karatowego białego złota (próba 585) ulega delikatnemu rozcięciu przy centralnej jej części, w której osadzony został rubin w szlifie owalnym o masie 1,00ct. Kamień dodatkowo otoczony został diamentami w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,30ct H/Si, co podkreśla jego głęboką barwę. Ten pierścionek jest idealnym reprezentantem biżuterii w stylu vintage.

4. Pierścionek Zaręczynowy In Love Żółte Złoto Rubin Diamenty

Rubin jest powszechnie uważany za kamień miłości, co potwierdza jego głęboki krwisty kolor. W prezentowanym pierścionku zaręczynowym rubinowi nadano dodatkowo kształt serca co jeszcze bardziej podkreśla symbolikę tego kamienia. Szyna pierścionka wykonana została z 14-karatowego żółtego złota (próba 585). Osadzony w centralnej części rubin o masie 1,10ct otoczony został zakutymi w szynie diamentami w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,10ct H/Si.

5. Pierścionek Zaręczynowy Glamour Żółte I Białe Złoto Diamenty

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Każdy zna słowa utworu jaki wykonywała Marilyn Monroe w firmie “Mężczyźni wolą blondynki”. Wdzięk, czystość i bogactwo jakie biją od tego kamienia skradają serca kobiet na całym świecie. Prezentowany pierścionek z 14-karatowego żółtego złota (próba 585) jest uosobieniem diamentowego przepychu. Główny diament w szlifie brylantowym o masie 0,30ct H/Si został otoczony dwoma rzędami mniejszych diamentów w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,20ct H/Si. Mimo dużej i bogatej korony pierścionek na dłoni prezentuje się bardzo elegancko.

6. Pierścionek Zaręczynowy Vinatge Żółte Złoto Szafir Diamenty

Pierścionek zaręczynowy z szafirem księżnej Diany był swego czasu tematem nieustannych rozmów i kontrowersji. Związek książęcej pary nie przetrwał próby czasu jednak sam pierścionek nadal kojarzony jest z iście królewską elegancją. Nasz pierścionek z szafirem to klasyczna forma połączona z oceaniczną głębią kamienia. W prostej szynie z 14-karatowego żółtego złota (próba 585) umieszczono szafir w szlifie owalnym o masie 0,70ct H/Si. Kamień został dodatkowo otoczony diamentami w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,08ct H/Si. Ten pierścionek to idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie ponadczasową elegancję.

7. Pierścionek Zaręczynowy In Love Białe Złoto Diament

Ten skromny pierścionek skrywa w sobie wiele piękna. Szyna pierścionka o prostej formie wykonana została z 14-karatowego białego złota (próba 585). W centralnej części w koronie również z białego złota został umieszczony diament w szlifie brylantowym o masie 0,09ct H/Si. Ten pierścionek zachwyca przede wszystkim tym, że jest niezwykle uniwersalny. Sprawdzi się w każdej stylizacji, będzie także dobrym kompanem dla biżuterii innego typu, którą kobiety chętnie noszą na co dzień. Będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie niewymuszoną elegancję.

8. Pierścionek Zaręczynowy Vintage Żółte Złoto Topaz Brylant

Ten finezyjny pierścionek z kolekcji VINTAGE będzie idealną propozycją dla kobiet ceniących sobie oryginalność. Nie chcąc podążać za utartymi schematami wybierają przedmioty odzwierciedlające ich nietuzinkową osobowość. Nasz pierścionek spełni najśmielsze oczekiwania każdej wymagającej kobiety. Szyna pierścionka wykonana z 14-karatowego żółtego i białego złota (próba 585) przybiera kształt spirali. W części z białego złota zakute zostały diamenty w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,05ct H/Si2. Całość wieńczy zachwycający topaz w szlifie owalnym o masie 0,50ct. Tak zaprojektowany pierścionek nie potrzebuję nic więcej jak jedynie wdzięcznej dłoni do jego prezentacji.

9. Pierścionek Zaręczynowy Mosaico Żółte Złoto Rubin Diamenty

Pierścionek zaręczynowy z zachwycającym rubinem jest niezwykle ciekawą propozycją dla kobiet, które dobrze czują się w towarzystwie barwnych kamieni szlachetnych. Jego forma na pierwszy rzut oka wydaje się być prosta, jednak dodatkowe drobne elementy nadają mu elegancji i finezji. Delikatne rozcięcia w szynie wypełnione zostały diamentami w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,01ct H/Si. Uwagę przyciąga rubin o głębokiej barwie w szlifie brylantowym o masie 0,60ct. Ten pierścionek zaręczynowy to wdzięczna klasyka o subtelnej elegancji.

10. Pierścionek Zaręczynowy In Love Żółte Złoto Czarny Diament

Czarny diament to interesujący jednak niezbyt oczywisty wybór wśród kamieni szlachetnych. Na szczęście jego popularność cały czas rośnie a pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem to przepiękna propozycja dla kobiet zdecydowanych o mocnych charakterze. Przedstawiony pierścionek z czarnym diamentem w szlifie brylantowym o masie 0,30ct wykonany został z 14-karatowego żółtego złota (próby 585). Prosta szyna jest nazbyt wdzięcznym elementem pierścionka, dzięki któremu kamień lśni swym naturalnym blaskiem.

Ranking pierścionków zaręczynowych

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego nie jest łatwym zadaniem. Mamy nadzieję, że nasz ranking ułatwił Ci podjęcie decyzji lub naprowadził na właściwe tory. Jeżeli jednak szukasz innego pierścionka niż te, które zostały podane w rankingu, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową, na której znajdziesz ponad 300 modeli. Wybrane modele możesz także zobaczyć w naszych salonach stacjonarnych a nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.